• Головна
  • У Полтаві обговорили доступність медзакладів для маломобільного населення
11:04, 6 березня
Надійне джерело

У Полтаві обговорили доступність медзакладів для маломобільного населення

У Полтаві обговорили доступність медзакладів для маломобільного населення

5 березня у Полтаві відбулася нарада з територіальними громадами. На ній розглянули питання виконання постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2021 № 133 “Деякі питання реалізації програми державних гарантій медичного обслуговування населення у II–IV кварталах 2021 року”.

За дорученням голови Полтавської облдержадміністрації Олега Синєгубова та за вимогою Національної Служби здоров’я України постійно моніторять стан безбар’єрності для надання медичних послуг особам із інвалідністю та іншим маломобільним групам населення, повідомили у Полтавській ОДА.

Із усіх закладів охорони здоров’я області на даний час покращують доступність, чекають відповідних експертних рішень щодо доступності та готують подати документи до НСЗУ для укладання договорів 7 лікувальних закладів: центри ПМСД Новооржицької та Чорнухинської селищних рад, Полтавський районний клінічний центр ПМСД, Гребінківський та Кобеляцький центри ПМСД, Центр ПМСД Мачухівської громади, Миргородська лікарня інтенсивного лікування, – зазначила директор комунальної установи “Підприємство із інженерного супроводження закладів охорони здоров’я Полтавської обласної ради” Наталія Топал.

Основа укладання договорів із Національною службою охорони здоров’я –документи, які підтверджують доступність будівлі та приміщення закладу для осіб із інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Наразі медичні заклади покращують доступність та чекають на рішення експертиз. НСЗУ прийме і розгляне відповідні пакети документів до 15 березня.

Читайте також: Полтавка розповіла про вакцинацію від COVID-19 у Ізраїлі, який "першим у світі переміг коронавірус"

#Полтава #медзаклад #доступність #населення #ода
Оголошення
live comments feed...