• Головна
  • На Полтавщині не вистачає пакунків малюка – що отримають матері взамін
10:00, 6 березня
Надійне джерело

На Полтавщині не вистачає пакунків малюка – що отримають матері взамін

На Полтавщині не вистачає пакунків малюка – що отримають матері взамін

На Полтавщині не вистачає пакунків для породіль. Їхня кількість розрахована лише на березень. 

Про це повідомили на телеканалі "Суспільне".

Усього пакунків на Полтавщині – 546. А цього ледве вистачить до кінця місяця. Нової поставки ще не було у перинатальних центрах.

"Ми отримали 220 пакунків малюка. У період січень-лютий видали 148 пакунків. За березень 27. Наразі залишилось 45 пакунків. Наразі подальше поступлення бейбі-боксів нам ще невідоме", − говорить акушерка обласного перинатального центру Лідія Дивенець.

Якщо нової партії не буде, то породіллям впродовж місяця після пологів дадуть гроші.

"Наразі ще є на березень 546 пакунків на залишку, тобто до кінця березня нам буде достатньо пакунків для видачі при народженні дітей. Нової партії не надходило ще, чекаємо інформацію з Мінсоцполітики закупівлю здійснюють вони на рівні міністерства. За усіма прогнозами чекаємо десь в кінці квітня-травня. Це попередньо", − каже заступниця директора департаменту соцзахисту Полтавщини Ліана Новосад.

Як відомо, із січня грошову компенсацію через відсутність пакунків малюка видали понад тисячі родин на Полтавщині. Загалом це майже шість мільйонів гривень. У січні – понад два мільйони, а в лютому – майже чотири мільйони гривень.

Читайте також: Щасливий березень: на які знаки зодіака чекає приголомшлива удача?

#Лікар #народження #пакунок #малюк #гроші
Оголошення
live comments feed...