• Головна
  • Закриють чи залишать - яка доля чекає на сільські комунальні підприємства
16:00, 3 березня
Надійне джерело

Закриють чи залишать - яка доля чекає на сільські комунальні підприємства

Закриють чи залишать - яка доля чекає на сільські комунальні підприємства

Комунальні підприємства, засновані сільськими радами до об'єднання у Полтавську міську територіальну громаду, працюватимуть і надалі.

А чутки про те, що їх закриють та розформують, неправдиві, повідомив начальник управління ЖКГ Сергій Сінельник під час засідання зі старостами Полтавської територіальної громади.

"За наявною у мене інформацією, 12 березня планується сесія міської ради. На сесію вже підготували проект рішення щодо внесення змін у статути діяльності комунальних підприємств, який перед цим розглянули і затвердили члени відповідної комісії, - повідомив Сергій Володимирович, - Так, Полтавська міська територіальна громада буде новим засновником цих комунальних підприємств, а їх перереєструють".

Окрім цього, як зауважив начальник управління ЖКГ, депутати підготували на голосування рішення про надання повноважень комунальному підприємству КТП-1628 надавати свої послуги по всіх старостинських територіях. Задля цього, КП матиме підписати договори із населенням. Без їх наявності КТП-1628 не зможе навіть вивезти сміття. 

Також Сергій Володимирович згадав і про "КП "Декоративні культури".  Згідно з його словами, "Декоративні культури" виконуватимуть нову функцію - здійснюватимуть водовідведення та водопостачання на територіях старостату.

 Читайте також: «Полтавагаз збут» припинив постачати газ населенню

#засідання #комунальні підприємства #полтава
Оголошення
live comments feed...