• Головна
  • Як і коли вакцинуватися тим, хто вже перехворів на коронавірус?
17:30, 2 березня
Надійне джерело

Як і коли вакцинуватися тим, хто вже перехворів на коронавірус?

Як і коли вакцинуватися тим, хто вже перехворів на коронавірус?

Людям, котрі вже перехворіли на коронавірус, краще вакцинуватися через шість місяців після хвороби. Про це у ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Протягом цього періоду у організмі людини лишаються антитіла до хвороби. Але і рання вакцинація не є протипоказанням» - заявив Степанов.

« За бажанням особи, яка підлягає вакцинації відповідно до груп пріоритетності, вакцинація може бути проведена раніше від 6-місячного терміну при достатній кількості доз вакцини для забезпечення вакцинації осіб в даній групі пріоритетності, які не мають задокументованого COVID-19 в анамнезі» - наголосив міністр.

Нагадаємо, кампанія з вакцинації проти COVID-19 стартувала в Україні минулого тижня, 23 лютого

У Полтаві вона почалася на добу пізніше – 24 лютого. Область отримала понад 19 тисяч доз вакцини.

Першим щеплення отримав інфекціоніст Роман Пономаренко. Щодня він звітує про свій стан на сторінці Інстаграм. Сьогодні Роман розповів, що почувається добре, жодних побічних ефектів він не має.

Загалом на першому етапі в області заплановано щепити понад 6 700 людей, серед яких понад 4 тисячі медиків. Це – працівники мобільних бригад із вакцинації; лікарень, які надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19; працівники екстреної медичної допомоги, а також працівники та мешканці спеціалізованих інтернатних закладів. Для вакцинації на першому етапі будуть залучені 2 мобільні бригади з Полтави та Кременчука.

#вакцинація #населення #коронавірус
Оголошення
live comments feed...