• Головна
  • "Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО)
14:30, 24 лютого 2021 р.
Надійне джерело

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО)

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО)

24-го лютого у Київській районній у місті Полтава рада відбувається продовження сесії. Депутати зокрема мають призначити нових заступників голови районної ради, встановити зарплату голові та затвердити бюджет на рік.

Наскільки важливими є питання, можна зрозуміти із присутності у залі депутатів Полтавської міської ради від різних політичних сил: Євгена Диканя із «За майбутнє», Оксани Дрюк із «Європейської солідарності», Ігоря Кіслова із «Партії простих людей», Тараса Бойка із «Рідного міста», Юліана Матвійчука та Ігоря Скляра із «Свободи».

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-1

Євген Дикань, голова фракції "За майбутнє" у міській раді (ліворуч)

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-2

Ігор Кіслов, депутат міської ради від "Партії простих людей"

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-3

Оксана Дрюк, депутат міської ради від "Європейської солідарності"

Веде засідання новий/старий голова Київської районної ради Сергій Синягівський. Нагадаємо, 11-го грудня головою ради обрали представницю «Слуги народу» Оксану Корольову-Буцько. Проте 9-го лютого під час позачергової сесії ради її звільнили із займаної посади і під час того ж засідання обрали новим головою ради Сергія Синягівського.

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-4

На початку засідання 24-го лютого депутати своїм голосуванням розпускають старий склад виконкому, звільняють заступників голови ради Сергія Дудка (представник «Рідного міста»), Ігоря Ляшка («Слуга народу») та керуючого справами Владислава Контарчука (представник «Свободи»). Натомість пропонують обрати нових заступників: Світлану Тригубенко («За майбутнє»), Андрія Старікова («ОПЗЖ») та Андрія Ляміна (представник «Батьківщини»). Керуючим справами виконкому пропонують призначити Олександра Сопка. Крім цього, на своїх посадах мають залишитися ще двоє заступників – Ірина Погорілець (представник «ЄС») та Наталія Кобищан.

Перед голосуванням за нових заступників депутат районної ради від ВО «Свобода» Аркадій Піщанський наголошує, що у попередньому скликанні рада обходилася без п’ятого заступника. І нагадує, що на його утримання із бюджету піде близько півмільйона гривень на рік.

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-5

Депутат від «Слуг народу» Оксана Корольова-Буцько нагадує, що додаткову посаду заступника, який буде опікуватися питаннями взаємодії із старостатами, вже запровадили у Полтавській міській раді.

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-6

Проте Сергій Синягівській відповідає, що подібні посади заступників будуть уведені у всіх районних радах міста – не лише у Київській.

Зрештою, депутати більшістю голосів – 23 «за» із 30 присутніх – ухвалюють рішення про призначення заступників.

"Чого ми такі зависливі?!" - у Полтаві голова районної ради обурився обговоренням його зарплати (ВІДЕО), фото-7

Також традиційне обговорення викликає питання оплати праці голови районної ради. Депутатам пропонують встановити йому грошову надбавку із урахуванням надбавки за вислугу років та ранг у розмірі 50 відсотків. А також встановити премію із 9-го лютого по 31 березня у розмірі 100 відсотків від окладу. А з 1-го квітня – премію у розмірі 33 відсотки від середньомісячної заробітної плати. Таким чином заробітна платня Сергія Синягівського, який має 30 років вислуги, у найближчій місяць складатиме 39 тисяч 368 гривень (на руки). А з квітня зросте до 40 тисяч 373 гривень.

Перед голосуванням Сергій Синягівський емоційно звертається до депутатів з приводу обговорення його заробітної платні.

- Мені вже противно, тому що ця заробітна плата колись мені поперек горла стане. Чого ми такі зависливі?! Чому ми такі в’їдливі та противні?! Це моя особиста ініціатива: я сам навмисно перед голосуванням сказав: "Зробіть, щоб у мене з голів районних рад було найменше!" У мене – саме найменше! Спіть спокійно! – звертається Сергій Синягівський, очевидно, до своїх політичних опонентів перед голосуванням.

Депутати підтримують рішення про встановлення оплати праці голові ради: 22 депутати голосують «за», 3 – «проти», 3 – «утримуються», 2 – не беруть участі у голосуванні.

Нагадаємо, у грудні 2019-го року депутати Київської районної ради відмовилися голосувати за бюджет району через надмірну, на їх думку, заробітну платню голови - Сергія Синягівського.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #місто #районна рада #голосування #депутати #Синягівській Сергій #заробітна платня
Оголошення
live comments feed...