• Головна
  • У Полтаві депутати не проголосували за бюджет Київської районної ради через захмарну зарплату голови
17:30, 27 грудня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві депутати не проголосували за бюджет Київської районної ради через захмарну зарплату голови

У Полтаві депутати не проголосували за бюджет Київської районної ради через захмарну зарплату голови

Голова районної ради Сергій Синягівський не переконав депутатів проголосувати за бюджет (див фото вгорі).

26-го грудня відбулося засідання позачергової сесії Київської районної в місті Полтава рада. Серед важливих питань порядку денного – прийняття бюджету на наступний, 2020-ий рік. Коли дійшла справа до голосування, то частина присутніх депутатів відмовилася підтримувати проект бюджету та проголосувала «проти». 

У Полтаві депутати не проголосували за бюджет Київської районної ради через захмарну зарплату голови, фото-1

Чому саме – пояснили представники «Батьківщини». Головна причина – непомірно велика заробітна платня, яку отримує із бюджету нинішній голова ради Сергій Синягівський. Нагадаємо, лише у листопаді чиновник отримав 155 тисяч гривень!

-Ми іще на комісії намагалися винести це питання, щоб урізати ці непомірні витрати. Проте інші депутати вирішили, що голова може отримувати такі величезні суми. Вже на сесії нам фактично не надали аналіз бюджету та намагалися забалакати питання надвеликих виплат голові ради. Тому ми відмовились голосувати за такий непрозорий бюджет і за стотисячні виплати керівнику ради! – пояснив голова фракції «Батьківщини» у районній раді Вадим Сорока.

-Під час голосування за бюджет голова ради намагався фальсифікувати рішення. Тоді, як підтримали рішення лише 17 депутатів, він оголосив: «За – 19! Рішення прийнято!». І лише після наших апеляцій і перерахунку з’ясували, що голосів насправді не вистачає! – зазначив депутат від «Батьківщини» Сергій Савенков. 

Депутати із фракції «Батьківщини» констатують – прийняття бюджету без обговорення та без скорочення непомірних виплат голові неможливе. Мало того, це виглядає просто знущанням над платниками податків. Коли зараз активно обговорюють питання можливої ліквідації районних рад та економії коштів, деякі чиновники намагаються забезпечити собі захмарні доходи за рахунок бюджету.

Нагадаємо, раніше під час виконкому секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота зазначив, що голова Київської райради отримує більше, ніж міський голова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #районна рада #голосування #заробітна платня #бюджет
Оголошення
live comments feed...