• Головна
  • Створили освітню онлайн-платформу для підготовки до ЗНО
15:30, 22 січня 2021 р.
Надійне джерело

Створили освітню онлайн-платформу для підготовки до ЗНО

Створили освітню онлайн-платформу для підготовки до ЗНО

Громадська спілка "Освіторія" заснувала освітню онлайн-платформу для підготовки до ЗНО iLearn. Кількість користувачів вже досягла позначки 113 тисяч, що втричі більше, ніж на початку 2020-го року.

Головне завдання безкоштовної платформи iLearn – якісна підготовка учнів до ЗНО. Вона має полегшити школярам доступ до вищої освіти та закласти основу успішної кар’єри в майбутньому, незалежно від місця проживання, навчального закладу чи соціального статусу. Серед користувачів платформи – діти, що навчаються в інтернатах або проживають на тимчасово окупованих територіях.

iLearn – це гейміфікована платформа з якісним контентом та власними персонажами, віртуальною валютою та безліччю «фішок», які цікаві підліткам. До створення курсів на iLearn “Освіторія” долучила професійних шкільних педагогів, що мають також експертизу в онлайн-навчанні.

“Переваги iLearn – це інтерактивність, гейміфікація та інноваційній методики навчання, як-от microlearning. Курси та уроки створені з глибоким розумінням сучасних підлітків,  і тому вони охоче та результативно навчаються», – пояснює очільниця «Освіторії» Зоя Литвин

Наразі на iLearn є курси та тести з підготовки до ЗНО з української мови та літератури, історії України, англійської мови, математики та біології. 4 рази на тиждень проводяться безкоштовні вебінари з  основних предметів.

Стратегічний партнер платформи - компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна, яка співпрацює з ГС “Освіторія” з 2015 року.  За підтримки компанії стало можливим запровадити гейміфікацію платформи, записати нові онлайн-курси та проводити вебінари.

«Вже шостий рік поспіль наша компанія докладає системних зусиль для створення нових можливостей для молодих українців. Той факт, що понад 100 тисяч учнів вже скористались можливостями iLearn, свідчить сам за себе: формат онлайн освіти набуває популярності, а Кока-Кола разом з «Освіторією» робить усе можливе, щоб наша молодь була успішною та могла реалізувати свої здібності в Україні,» – заявив Андрій Бублик, директор із зв’язків з державними установами та комунікацій Кока-Кола Беверіджиз Україна.

Окрім цього, розробляють «Тренажер ЗНО», де учні зможуть перевіряти свій рівень підготовки у максимально наближених умовах до незалежного оцінювання, та новий курс з географії, адже цей предмет є одним з найпопулярніших серед абітурієнтів при складанні ЗНО.

Окрім того, щоб допомогти майбутнім абітурієнтам у підготовці до основної сесії ЗНО-2021, Український центр оцінювання якості освіти та ГС «Освіторія» за підтримки МФ «Відродження» зроблять офіційні відеороз'яснення завдань до пробного ЗНО 2021, які будуть доступні з 11 квітня. 

Щоб скористатися платформою та усіма її можливостями, достатньо зареєструватися на https://ilearn.org.ua. Онлайн-курси також можна переглянути на YouTube-каналі iLearn. 

Читайте також: «У деяких школах карантин можуть продовжити» - міністр освіти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зно #полтава. платформа
Останні новини
Оголошення
live comments feed...