«У деяких школах карантин можуть продовжити» - міністр освіти

«У деяких школах карантин можуть продовжити» - міністр освіти, Алла Широкова

З понеділка локдаун в Україні завершується. Як ми вже повідомляли, після цього буде продовжено адаптивний карантин. У цей період школи будуть виходити на навчання. Але залежно від рівня епідемічної ситуації в регіоні.

« Тобто школи в деяких регіонах з великою кількістю випадків захворювання на COVID-19 можуть залишитися закритими для учнів. Рішення про роботу шкіл прийматиметься на рівні керівництва закладу освіти та місцевої влади. Уряд підтримує рішення про відкриття шкіл після локдауну, але сьогодні тривають консультації з профільним міністерством, оскільки карантин встановлює МОЗ. Думаю, ми знайдемо спільну позицію» - поінформував Сергій Шкарлет в ефірі одного з центральних телеканалів.

«Якщо в класі понад 50% дітей захворіли, тоді вони переходять на самоізоляцію і дистанційний режим» - наголосив Шкарлет.

Міністр освіти додав, що деякі дисципліни школи в кількох областях вирішили перевести на дистанційне навчання. Зокрема, йдеться про фізкультуру, образотворче мистецтво та трудове навчання.

"Ці предмети переходять в режим онлайн-навчання, а інші проходитимуть у звичайному", – сказав Шкарлет.

Нагадаємо також, У МОН поінформували, скільки будуть отримувати педагоги у цьому році

школа локдаун начання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі