• Головна
  • Сорочинський ярмарок вже скоро!
15:35, 11 серпня 2009 р.

Сорочинський ярмарок вже скоро!

З 19 по 23 серпня 2009 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області за підтримки Міністерства культури і туризму України відбудеться Фестиваль народної творчості в рамках Національного Сорочинського ярмарку.

Цьогорічний Національний Сорочинський ярмарок буде проходити під знаком святкування 200-річчя від дня народження Миколи Гоголя, що є визначною подією не лише для Полтавщини чи України, але і для всієї світової спільноти. Офіційне відкриття ярмарку відбудеться 19 серпня об 11:00.

Організатори багато зробили для того, щоб цьогорічний захід був цікавим, змістовним, насиченим і яскравим, багатим на події та враження.

У новій культурно-мистецькій програмі братимуть участь не лише професійні виконавці, але й понад 60 самодіяльних колективів (в тому числі 10 – дитячих) з усіх областей України та інших країн. Так, з Російської Федерації (Сахалін) приїздять два колективи, один - з Азербайджану, п'ять - з Латвії. Вони демонструватимуть своє мистецтво в рамках Фестивалю народної творчості на Національному Сорочинському ярмарку.

Порадують численних гостей і учасників ярмарку вечірні концерти. 20 серпня виступатиме Кузьма «Скрябін», 21 серпня яскраве свято «Ярмаркових вечорниць» подарує Михайло Поплавський і його команда, 22 серпня співатиме переможниця Євробачення 2004 Руслана, а 23 серпня, під час урочистого закриття ярмарку, о 12:00, гурт «ТІК».

Продовжується взаємодія з дипломатичним корпусом, акредитованим в Україні. В гостях Ярмарку – 2009 очікуються делегації з різних країн світу. Безпосередньо на ярмарку свої експозиції розміщують Грузія, Азербайджан, Угорщина, Узбекистан. Шанувальники тонкого смаку зможуть покуштувати та придбати грузинські, азербайджанські вина та коньяки, незрівнянне угорське токайське, різноманітні східні прянощі та солодощі, посмакувати кухню народів світу.

Цього року продовжується співпраця з інформаційними спонсорами: телеканалами, п'ятьма Інтернет порталами, а також 72 центральними і регіональними газетами і журналами.

Національний Сорочинський ярмарок все більше завойовує міжнародне визнання. В 2008 році захід запропонований Україною для внесення в Репрезентативний список нематеріальної культурної спадщини людства під егідою ЮНЕСКО.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...