Якою має бути тривалість уроків для полтавських школярів під час онлайн навчання?

Якою має бути тривалість уроків для полтавських школярів під час онлайн навчання?, Алла Широкова

Відповідно до Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України, у разі використання технічних засобів навчання на заняттях види навчальної діяльності потрібно чергувати.

Із встановленням жорсткого карантину в Україні значна частина шкіл перейшла на дистанційне навчання. МОЗ нагадує - норм використання технічних засобів слід дотримуватися, адже їх розроблено з урахуванням інтересів дітей та для збереження їхнього здоров’я.

Згідно з вимогами Санрегламенту безперервна тривалість навчальної діяльності з використанням техзасобів — телефони, комп’ютери, телевізори, ноутбуки — упродовж навчального заняття повинна бути:

для учнів 1-х класів — не більш ніж 10 хвилин;

для учнів 2-4-х класів — не більш ніж 15 хвилин;

для учнів 5-7-х класів — не більш ніж 20 хвилин;

для учнів 8-9-х класів — 20-25 хвилин;

для учнів 10-11-х класів на 1-й годині занять — до 30 хвилин, на 2-й годині занять — 20 хвилин.

При парних навчальних заняттях для учнів 10-11-х класів — не більш ніж 25-30 хвилин на першому навчальному занятті та не більш ніж 15-20 хвилин на другому.

Після занять із застосуванням технічних засобів навчання учитель повинен організовувати вправи з рухової активності та гімнастику для очей.

Також новий санітарний регламент передбачає виключення зі шкільного раціону фастфудів, зміну меню та постійні медогляди.

школа навчальний процес канікули
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі