У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради, Володимир Паршевлюк

9-го січня у Полтаві продовжуються акції протесту проти підвищення тарифу на газ та плати за його постачання. Нагадаємо, вранці під стінами Полтавської ОДА мітингували близько двохсот жителів міста та області.

О 12:00 під стінами Полтавської міської ради збираються близько п'ятисот мітингувальників. Нагадаємо, акцію анонсували у полтавських соцмережах, полтавців запрошували прийти та записати відеозвернення до президента України Володимира Зеленського.

Втім, організатори, очевидно, не очікували, що на акцію прийде така велика кількість людей.

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-5
У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-6

Чоловік, який назвався Вадимом Дудником, закликав людей розійтися напівколом та записати звернення до Зеленського.

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-7

Проте більшість полтавців закликали до активніших дій. Одні пропонували ініціювати передачу "Полтава-газу" у власність громади. Інші - зібрати підписи та закликати міську владу виступити на захист громадян. Зрештою, одностайної позиції так і не випрацювали.

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-11 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-12

Тому сам Вадим Дудник зі сходів Полтавської міської ради оголосив звернення до Володимира Зеленського з приводу плати за транспортування газу та збільшення тарифу на газопостачання. Зокрема, закликав його працювати.

- Це геноцид! Це перетворення людей в рабів! Володимире Олександровичу, починайте працювати по усім фронтам! Ви зараз нам батько України! Прошу, Володимире Олександре, зверніть увагу! Ніхто не хоче кровопролиття. Зараз нерозумно, коли у нас іде війна, розбивати країну. Він є Президент - і нехай працює!

Частина мітингувальників розійшлася територією біля міської ради та перекрили рух вулицею Соборності. Працівники патрульної поліції оперативно організували об'їзд.

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-13 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-14 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-15 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-16 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-17

Вадим Дудник спробував розосередити людей навколо Корпусного саду та записати масове відеозвернення. У підсумку частина мітингувальників у супроводі поліції зробили із ним коло та повернулися до міської ради.

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-18 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-19 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-20 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-21

Інші продовжували протестувати біля адмінбудівлі. Якихось письмових вимог до обласної чи міської влади учасники протесту так і не сформулювали.

Наприкінці акції Вадим Дудник знову звернувся до полтавців. Та закликав їх прийти на аналогічну акцію за тиждень - у суботу, 16 січня на 12:00 - та знову звернутися до Володимира Зеленського.

У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-22
У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-23 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-24 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-25 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-26 У Полтаві півтисячі людей вийшли на протест проти газових тарифів під стіни міської ради (ФОТО, ВІДЕО), фото-27

У цей час люди озвучували одне одному різні дати та місця продовження акцій. Одні повідомляли, що у понеділок, 11-го січня, люди збиратимуться під стінами Полтавської ОДА. Інші стверджували, що у цей день і в цей час біля авторинку будуть перекривати рух.

У будь-якому випадку журналісти 0532.ua розкажуть вам про ці події.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава міська рада протест газ тарифи газопостачання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі