• Головна
  • У Полтаві учасники АТО звернулися до Порошенка через можливу коаліцію ЄС та ОПЗЖ (ВІДЕО)
20:55, 25 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві учасники АТО звернулися до Порошенка через можливу коаліцію ЄС та ОПЗЖ (ВІДЕО)

У Полтаві учасники АТО звернулися до Порошенка через можливу коаліцію ЄС та ОПЗЖ (ВІДЕО)

25-го грудня біля будівлі Полтавської міської ради збираються учасники антитерористичної операції на Сході України. Разом записують відео звернення до п’ятого президента України, лідера політичної партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка.

Атовці заявляють – не допустять у Полтаві коаліції між «Європейською солідарністю» та «Опозиційною платформою за життя». Можливість такого ситуативного обєднання раніше припускали майбутні депутати від «ЄС» Андрій Карпов та Олександр Дедюхін. Ось, приміром, допис на сторінці Дедюхіна у соціальній мережі Facebook.

Атовці також нагадали, що прецедент такої співпраці у Полтаві вже стався – під час виборів голови Подільської районної ради (а обрали головою – представника ОПЗЖ – Авт.) вирішальний голос віддав саме депутат від «Європейської солідарності».

Схожа ситуація може виникнути вже у стінах Полтавської міської ради.

-Депутати від ЄС у Полтаві кажуть, що неможливо сформувати коаліцію без ОПЗЖ. Але у мене питання: як ви будете співпрацювати з тими, на чиїх руках — кров наших побратимів, зруйновані міста та мільйони переселенців?– запитує учасник бойових дій Тарас Лелюх.

Учасники АТО закликають представників «ЄС» поставитися відповідального до майбутнього Полтави і дотримуватися тих патріотичних принципів, які сповідує ця політична сила. А отже – не голосувати за представників ОПЗЖ у депутатських комісіях чи при призначенні на посади профільних заступників.

Також ветерани російсько-української війни цікавляться: команда про коаліцію із ОПЗЖ прийшла із Києва чи це полтавські представники «ЄС» проявили таку ініціативу. І прохають втрутитися у ситуацію Петра Порошенка.

-Ще кілька тижнів тому стало зрозуміло, що полтавське відділення ЄС буде об’єднуватися з ОПЗЖ. Це у Полтаві так вирішили чи по всій Україні така політика партії — об'єднуватися з сепаратистами, щоб розв'язувати фінансові питання? Я хочу попросити Петра Олексійовича Порошенка втрутитися у ситуацію. Коли буде реакція, усі побачать, чи це рішення київського керівництва, чи ж невдала спроба полтавської партії щось для себе отримати. Тоді ми зрозуміємо, хто за сепаратистів, хто за гроші, а хто дійсно за Україну!

Також вже після зібрання учасники АТО зустрічаються із майбутнім депутатом від «ЄС» Андрієм Карповим. Він підтверджує, що дійсно може об’єднатися із командами політичних партій «За майбутнє» та «Опозиційна платформа за життя», адже їх обрали полтавці, тому із ними потрібно співпрацювати. Він також пояснює, що вів перемовини із різними політичними силами, проте вони або відмовилися від співпраці, або не пристали на умови представників «ЄС»

Проте запевняє, що депутати від «ЄС» не будуть голосувати за кандидатів від ОПЗЖ, якщо їх призначатимуть керівні посади. У протилежному разі депутати від «ЄС» складуть свої мандати (дивіться відео).

Нагадаємо, сесію Полтавської міської ради могли провести вже у суботу, 26 грудня, проте не зібрали достатньої кількості депутатів.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #звернення #АТО #ЄС #ОПЗЖ #Порошенко Петро
Оголошення
10:54, 8 травня
live comments feed...