• Головна
  • Євген Дикань закликає депутатів терміново написати заяви і завтра провести бюджетну сесію міської ради
11:50, 25 грудня 2020 р.

Євген Дикань закликає депутатів терміново написати заяви і завтра провести бюджетну сесію міської ради

Євген Дикань закликає депутатів терміново написати заяви і завтра провести бюджетну сесію міської ради

Новообраний депутат міської ради Євген Дикань щойно оприлюднив звернення до колег по міській раді. Він закликає їх терміново сьогодні написати заяви, аби завтра провести сесію міської ради. Інакше не буде прийнято бюджету міста:

" Шановні колеги! Полтавці довірили нам з вами, депутатам Полтавської міської ради, представляти їх інтереси у владі. Це важка та відповідальна роль, і від відповідальності нас усіх разом взятих, і кожного окремо – залежить доля нашого міста. Нарешті оголошені результати виборів до Полтавської міської ради.

Це означає, що всі політичні суперечки та конфлікти повинні відійти на другий план, адже міська влада – це перед усім господарська справа, а не політична. Там, де є загроза для міста, не може бути місця політиці. За сім днів до Нового Року місто не прийняло бюджет. Це означає, що у кращому випадку, ми зможемо фінансувати лише захищені статті у місті, а території, які приєдналися до Полтави – взагалі залишаться без фінансування!

Вони не зможуть платити заробітні плати вчителям і лікарям, не зможуть здійснювати комунальні платежі. Ситуація критична! Ми маємо взяти відповідальність за неї на весь депутатський корпус, зібратися і вирішити проблему. Як голова найбільшої фракції у Полтавській міській раді, я закликаю всі партії, що увійшли до складу ради, прийти сьогодні, 25 грудня, із 13.00 до 15.00, та написати заяви на депутатство, і провести сесію у суботу, 26 грудня, щоб прийняти міський бюджет на 2021 рік. Звертаюсь до депутатів партій За Майбутнє, Слуга Народу, Рідне Місто, Європейська Солідарність, Опозиційна Платформа – За Життя, Партія Простих Людей та ВО Свобода із закликом не починати нашу спільну із вами каденцію із провалу бюджетного питання. Ми можемо скільки завгодно дискутувати у політичній площині, але у питаннях розвитку міста маємо бути консолідованими. Полтава у нас одна на всіх" - підсумовує Євген Дикань.

Тож сьогодні до 15 години буде відомо - чи напишуть депутати заяви і чи відбудеться сесія міської ради. Стежимо за розвитком подій.

Читайте також: У Полтаві оголосили результати виборів

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #бюджет #депутати
Оголошення
live comments feed...