• Головна
  • Чого не варто робити, коли перехворів на коронавірус
10:30, 26 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Чого не варто робити, коли перехворів на коронавірус

Чого не варто робити, коли перехворів на коронавірус

Аби швидше відновитися після коронавірусу, слід призупинити фізнавантаюження,заняття спортом, а також припинити вживати алкоголь.

Такі рекомендації в інтерв’ю ТСН дав лікар Тарас Жиравецький.

Також він застеріг українців, що перехворіли на ковід, від моржування - попередив, що це занадто небезпечно.

“Можна так само відкласти сауну, щоб людина не брала на себе такого навантаження з контрастами. Крім того, спорт відкласти мінімум на місяць. Тому що було багато випадків, коли пацієнти після перенесеного коронавіруса відновлювали спорт і, на жаль, їх стан погіршувався: піднімалася температура, з’являлася задишка, втома. Цього не потрібно робити”, – пояснив медик.

За його словами, після хвороби організму потрібен час, аби реабілітуватися. Зазвичай, процес відновлення займає близько місяця.

Щоб поліпшити своє самопочуття, Жиравецький також порадив українцям вживати вітаміни, нормально харчуватися і висипатися. Додатково лікар при підвищених показниках печінкових проб може призначати гепатопротектори. Так само медики звертають увагу на ниркові проби.

“І з приводу пацієнтів від 35 років – варто робити коагулограмму (аналіз на згортання крові. – Ред.). Якщо ризик високий – вживати антикоагулянти (препарати для розрідження крові. – Ред.)”, – зазначив лікар.

Він підкреслив, що подібні ліки ні в якому разі не можна вживати самостійно без консультацій з фахівцями. Зазвичай їх призначають лише людям з істотними ускладненнями COVID-19 і значним ураженням легень.

Читайте тако:

Читать полностью на https://enovosty.com/uk/zdorove-ukr/full/812-ukraincyam-yaki-perexvorili-na-covid-19-dali-rekomendacii-shho-robiti-pislya-oduzhannya

Читайте також:Працівників освіти включили до пріоритетних груп вакцинації від коронавірусу

#коронавірус #полтава #рекомендації #відновлення
Оголошення
live comments feed...