• Головна
  • Працівників освіти включили до пріоритетних груп вакцинації від коронавірусу
10:00, 25 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Працівників освіти включили до пріоритетних груп вакцинації від коронавірусу

Працівників освіти включили до пріоритетних груп вакцинації від коронавірусу

Освітян включено до однієї з дев’яти пріоритетних груп, які зможуть провакцинуватися проти COVID-19 одними з найперших.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Пріоритетні групи осіб для вакцинації визначали, використовуючи  рекомендації українських експертів та низки міжнародних організацій.

Відповідно до Дорожньої карти вакцинації, першими вакцину отримують медпрацівники, військовослужбовці, працівники соціальної сфери та особи, які проживають у закладах із надання довгострокового догляду та підтримки, та працівники таких закладів. 

Наступні "у черзі" – люди, що досягли 60-рясного віку, працівники критично важливих структур державної безпеки та працівники сфери освіти.

Після цього вакцинують людей віком від 18 до 59 років із супутніми захворюваннями, особи, які перебувають в місцях обмеження волі, та працівники місць обмеження волі.

Вакцинація проти COVID-19 – виключно добровільна.

"Такої масштабної вакцинації Україна ще не проводила. Хочу наголосити, що вона буде добровільною. Держава повинна запропонувати можливість вакцинації, це і буде зроблено, а люди визначатимуться. Зі свого боку МОЗ наполегливо радить пройти вакцинацію проти COVID-19", — заявив міністр охорони здоров’я.

Планується, що багаторівнева кампанія з вакцинації проти COVID-19 охопить щонайменше 50% населення країни. Вона має розпочатися вже у лютому 2021 року. Проте через поставку вакцини терміни можуть не набагато зсунутися.

Читайте також: Колишня полтавка Ілона Фанта вакцинувалася від коронавірусу і розповіла, як їй це вдалося

#коронавірус #полтава #україна #вакцинація #щеплення
Оголошення
live comments feed...