• Головна
  • У Полтаві біля шкіл почали встановлювати перші велопарковки
15:00, 25 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві біля шкіл почали встановлювати перші велопарковки

У Полтаві біля шкіл почали встановлювати перші велопарковки

За останні два роки у Полтаві відбулося чимало позитивних змін щодо створення велоінфрастуктури. Прийнято програми з розвитку велоінфраструктури, створено перші веломаршрути, розроблено авторські парковки.

24 грудня біля шкіл почали встановлювати перші велопарковки. Такі роботи проходять біля ліцею № 3. Тут, у рамках проєкту Інтегрований розвиток міст в Україні ІІ, що реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва Giz за кошти німецького та швейцарського урядів (Integrated Urban Development in Ukraine), встановлюють 3 велопарковки. Далі їх встановлять у школах № 21, 24, 26 та 29.

За словами радника міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Романа Широкого, школи були обрані на основі опитування, яке проводили серед учнів навчальних закладів міста Полтави. Основними критеріями відбору були: кількість учнів, які використовують велосипеди як сталий вид транспорту від дому до школи, кількість дітей, які хотіли б використовувати велосипед, як транспортний засіб. Тож, у результаті на засіданні робочої групи було прийнято рішення встановити велопарковки поки що біля 5 шкіл.

- Якщо збільшиться попит на велопарковки, і ми будемо бачити, що кількість дітей, які приїжджають до навчального закладу на велосипедах, дедалі зростатиме, звичайно, будемо встановлювати паркомісця і в інших школах, - зауважив Роман Широких.

Парковки знаходитимуться на балансі управління освіти і науки Полтавської міської ради.

Читайте також:  Полтавців запрошують до участі в новорічній вікторині

#велопарковка #школа #Полтава
Оголошення
live comments feed...