• Головна
  • До ювілею політехніки «Укрпошта» випустила ексклюзивний конверт та поштову марку
10:30, 24 грудня 2020 р.

До ювілею політехніки «Укрпошта» випустила ексклюзивний конверт та поштову марку

До ювілею політехніки «Укрпошта» випустила ексклюзивний конверт та поштову марку

22 грудня під час офіційних урочистостей з нагоди відзначення 90 – річчя Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» відбулась церемонія спецпогашення ювілейного конверта та марки.

Під час урочистого відкритого засідання Вченої ради, присвяченого 90-річчю Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», у прямому ефірі почесну місію спецпогашення ювілейного конверта та поштової марки виконали міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко та директор Полтавської філії АТ «Укрпошта» Юрій Набасов.

Церемонія погашення ювілейного конверта та марки стала завершальним акордом урочистого засідання Вченої ради Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». У присутності багатотисячного науково-педагогічного, студентського колективу, співробітників університету, міжнародних партнерів та гостей, які долучилися до знаменної події в онлайн- та офлайн-форматах, процедуру погашення виконали спеціально виготовленим до урочистої події одноразовим поштовим штемпелем. Таким чином «Укрпошта» увічнює особливі дати та події в українській історії.

До ювілею політехніки «Укрпошта» випустила ексклюзивний конверт та поштову марку, фото-1

На святковому штемпелі розміщено художній малюнок, зазначена назва події і дата проведення погашення. Атрибути листування – конверт і марка, прикрашені символікою університету, зображенням центрального корпусу і пам'ятника Юрію Кондратюку. Це ексклюзивний тираж, який більше не повториться. Розробив макет конверту кандитат педагогічних наук, доцент кафедри архітектури та міського будівництва ННІ архітектури, будівництва та землеустрою Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» Владислав Бойко.

Перші екземпляри з відбитком святкової дати та підписами Міністра і ректора передадуть кільком полтавським музеям. На пам’ять про знаменну дату вони залишили слова щирих привітань та побажань славетній ювілярці. Зокрема, фото історичного моменту разом з кількома примірниками поштових символів невдовзі стануть частиною експозиції Народного музею історії університету імені Надії Кочерги. Ювілейні експонати, автограф Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета у Книзі побажань доповнять ще одну сторінку історії та досягнень одного з провідних українських закладів вищої освіти. Конверти та марки розлетяться всією Україною і займуть почесні місця в колекціях філателістів.

За матеріалами медіа – центру Національного університету«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Читайте також: Політехніка прикрасила Інститутську гору на честь ювілею. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Політехніка #марка #ювілей
Останні новини
Оголошення
live comments feed...