• Головна
  • Політехніка прикрасила Інститутську гору на честь свого ювілею
15:30, 18 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Політехніка прикрасила Інститутську гору на честь свого ювілею

Політехніка прикрасила Інститутську гору на честь свого ювілею

Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» створив масштабний світловий об’єкт на будівлі гуртожитку. У підготовці був задіяний колектив ННІ архітектури, будівництва та землеустрою і дві бригади альпіністів.

Ректор Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», професор Володимир Онищенко разом зі студентами презентував оновлення:

«Цей складний рік має завершитись позитивно. Ми даруємо джерело гарного настрою – святкові події і сюрпризи до ювілею політехніки, які відбуваються кожного дня. Своєю радістю ми хочемо поділитись з кожним полтавцем та гостем міста.

При підготовці спеціалісти врахували усі технічні вимоги і знайшли золоту середину між оригінальністю і надійністю.

Дякую фахівцям Навчально-наукового інституту архітектури, будівництва і землеустрою!

Дві бригади професійних альпіністів на висоті десятого поверху монтували кріплення та літери.

Ці літери – дорогі серцю кожного викладача, студента і випускника.

Ювілей університету – історична, непересічна і яскрава подія.

Яскрава у всіх сенсах.

Ми милуємось красою Хрестовоздвиженського монастиря на Монастирській горі, Білою альтанкою на Івановій горі, тепер додаємо світла і на Інститутській горі.

На честь ювілею Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» даруємо Полтаві сяйво освітньої перлини!

Бережемо традиції, впроваджуємо інновації, досягаємо нових вершин!

Вітаємо з ювілеєм, Альма матер!»

Нова світлова вивіска змонтована на найвищій будівлі студмістечка. Висота літер складає 1,4 м. Проєкт створили науково-педагогічні працівники і співробітники політехніки.

Доцент кафедри архітектури будівель і містобудування Костянтин Трегубов створив візуалізацію. Креслення несучих металевих конструкцій розробив доцент кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас Геннадій Трусов. Професори Олександр Семко, завідувач кафедриархітектури будівель та міського будівництва і Оксана Довженко (кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій та опору матеріалів), доценти Наталія Магас (кафедра архітектури будівель та міського будівництва) і Расулула Ахмеднабієв (кафедра технології будівництва) перевірили технічний стан будівлі та конструкцій.

Доцент кафедри архітектури будівель та міського будівництва, головний інженер проєкту – Олена Філоненко, а також випускники політехніки – інженер І категорії експлуатаційно-технічного відділу Олександра Циганок, начальник відділу адміністративно-господарської частини Ігор Міщанін разом із залученими професіоналами – підприємцями Миколою Гаражею і Андрієм Болотіним координували роботи.

Вечірній краєвид Полтави відтепер доповнений світловим автографом одного з найстаріших та найшанованіших університетів Полтавщини!

За матеріалами медіа-центру Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політехніка #університет #полтава #ювілей
Оголошення
live comments feed...