• Головна
  • У Полтавській обласній лікарні утеплюють фасад хірургічного корпусу
15:00, 11 грудня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтавській обласній лікарні утеплюють фасад хірургічного корпусу

У Полтавській обласній лікарні утеплюють фасад хірургічного корпусу

Будівельники уже замінили всі вікна, стіни повністю обшили мінеральною ватою. Нині встановлюють гідробар’єр та монтують облицювальні касети. З обласного бюджету на термомодернізацію корпусу цьогоріч виділили понад 20 мільйонів гривень.

« У будівлі капітального ремонту не було з моменту її відкриття – 1978 року.Підрядники прогнозують, що після завершення робіт лікарня зможе економити взимку до 50% енергоносіїв. Але вже зараз лікарі відчули, що в приміщенні значно потеплішало. Будівельники ще мають провести роботи з утеплення горища, замінять каналізацію та відремонтують ґанки. Але це вже в 2021 році.Нині пацієнти можуть оцінити внутрішні перетворення в обласній лікарні» - про це розповів перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін.

Капітально відремонтовані приймально-діагностичне та рентгенологічне, хірургічне та торакальне відділення. Також у лікарні повністю замінені ліфти і закуплено чимало сучасного обладнання.

Нагадаємо нещодавно у ПОКЛ відкрили відремонтоване хіміотерапевтичне відділення а також торакальне та хірургічне відділення, на які було виділено36,5 мільйонів гривень із обласного бюджету.За ці кошти повністю перепланували приміщення, замінили електромережі, каналізацію та водопостачання, а також –  вікна та двері. Крім цього, у відділеннях змонтували сучасні системи освітлення, відеоспостереження та закупили до них сучасне медичне обладнання. Крім того, на першому поверсі хірургічного корпусу ПОКЛ ім. Скліфософського , у приймальному відділенні створена діагностична палата на три ліжка. Тут є УЗД-апарат, кардіограф і навіть гематологічний аналізатор

#ремонт #обласна лікарня #реконструкція
Оголошення
live comments feed...