• Головна
  • У Полтаві відкрили два відділення обласної лікарні, відремонтовані за 36 мільйонів (ФОТО, ВІДЕО)
11:47, 9 жовтня 2019 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрили два відділення обласної лікарні, відремонтовані за 36 мільйонів (ФОТО, ВІДЕО)

У Полтаві відкрили два відділення обласної лікарні, відремонтовані за 36 мільйонів (ФОТО, ВІДЕО)

9-го жовтня у Полтавській обласній клінічній лікарні імені Скліфософського після реконструкції відкривають хірургічне та торакальне відділення. На їх реконструкцію використали 36,5 мільйонів гривень із обласного бюджету. За ці кошти повністю перепланували приміщення, замінили електромережі, каналізацію та водопостачання, а також –  вікна та двері. Крім цього, у відділеннях змонтували сучасні системи освітлення, відеоспостереження та закупили до них сучасне медичне обладнання.

Тепер кожна палата у оновлених відділеннях обладнана відповідно до усіх потреб пацієнтів. У просторих палатах – зручні ліжка, сучасні меблі, холодильники та кнопки викликів медсестри.

Після реконструкції у хірургічному відділенні з’явився і новій сучасний бронхоскоп. Анатолій Вірьовка, бронхолог торакального відділення, який працює у лікарні вже 30 років, демонструє нове обладнання журналістам. Розповідає, що раніше обстеження проводили лише у пульмонологічному відділенні. Зараз за допомогою сучасного бронхоскопа можна провести огляд, взяти матеріали для аналізів та увесь процес записати на комп’ютер.

-Як бачите, ми вже не ріжемо стрічки. У планах – зробити весь корпус, усі відділення. Зараз перший поверх в роботі, там буде сучасне приймальне відділення. Потрібно, щоб койка працювала кожну годину. Ми зробили таку реконструкцію неврології, то кількість ліжок там зменшилася на третину, а кількість пролікованих – майже вдвічі, - розповідає Олег Пругло, т.в.о. голови Полтавської ОДА.

Під час екскурсії відділеннями журналістам демонструють як медичні, так і допоміжні приміщення. І сучасні перев’язувальні, і затишні їдальні, і доступні навіть для мало мобільних пацієнтів санітарні кімнати.

-Тепер тут зроблено усе під потреби людей, які тут лікуються та працюють. Все відповідає найсучаснішим вимогам, - констатує Віктор Лисак, директор департаменту охорони здоровя Полтавської ОДА.

Головний лікар обласної клінічної лікарні імені Скліфософського Григорій Оксак розповідає, що після реконструкції пролікуватися у хірургічному відділенні одночасно зможуть 40 пацієнтів, а у торакальному – 20.

Додає, що у торакальному відділенні усі ліжка забезпечені подачею кисню та системами спостереження за пацієнтом, а у хірургічному черговий лікар працюватиме цілодобово.

Депутати обласної ради, які фінансували ремонтні роботи, задоволені отриманих результатом і планують продовжувати оновлення обласної лікарні.

-Це планова робота. Ми щороку робимо одне відділення. Я перед відкриттям запитала медиків – яке наступне? Сказали – судинної хірургії. Для нас, депутатів, важливо мати у обласному центрі лікарню, яка задовольнятиме потреби пацієнтів, які потребують специфічного лікування, - говорить депутат Полтавської обласної ради Людмила Овчаренко.

Нагадаємо, раніше обласна лікарня отримала сучасне обладнання для операцій на мозку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#медицина #Полтава #лікарня #відділення #відкриття #ремонт
Оголошення
live comments feed...