• Головна
  • Полтавка перемогла в конкурсі настільних ігор з громадянської освіти
12:30, 9 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавка перемогла в конкурсі настільних ігор з громадянської освіти

Полтавка перемогла в конкурсі настільних ігор з громадянської освіти

Вчителька Полтавської гімназії No21 Тетяна Татаріна боролась з понад 100 учасниками з усієї країни. Конкурс проводила ГС “Освіторія” та програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Тетяна зробила гру “Моє місто” і виграла планшет.

Гра розвиває навички комунікації дітей та усвідомлення того, що кожне наше рішення впливає на всю громаду. “Завдання на локаціях дуже різні. На станції Міська рада учасники можуть стати посадовими особами мерії: їм треба написати промову для мера міста, у якій він повідомляє містян про епідемію грипу. При цьому його виступ має донести реальну ситуацію, але не збурити паніку серед людей”, -- розповідає розробниця Тетяна.

Настолка буде цікава всім, включно старшокласників та дорослих. А особливо на уроках громадянської освіти, правознавства, природничих та математичних дисциплін. Безкоштовно завантажити “Моє місто” можна тут.

Гра розроблена в рамках проєкту «Програма сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст статті є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів і не обов'язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Читайте також: Школярі та студенти можеть написати лист Святому Миколаю

#змагання. конкурс #вчителька
Оголошення
live comments feed...