• Головна
  • «В коаліції із Мамаєм я не буду!», - Сергій Іващенко висловився про об’єднання політсил у Полтаві
17:30, 8 грудня 2020 р.
Надійне джерело

«В коаліції із Мамаєм я не буду!», - Сергій Іващенко висловився про об’єднання політсил у Полтаві

«В коаліції із Мамаєм я не буду!», - Сергій Іващенко висловився про об’єднання політсил у Полтаві

Доки у Полтаві понад місяць не можуть встановити офіційні результати виборів депутатів до Полтавської ОТГ, усі чутки ходять навколо варіантів майбутньої коаліції. Форматів цієї коаліції всього два – або із Мамаєм, або проти Мамая. Поки що 100-відсотково на стороні Мамая лише його фракція «За майбутнє» у складі 10 депутатів. Ще, можливо, можна говорити про потенційне об’єднання із «Опозиційною платформою за життя» (4 депутати). Проте цієї кількості не вистачає для утворення більшості, яка має становити щонайменше 22 депутати. Тому кулуарні чутки постійно «сватають» у більшість до Мамая то фракцію «Європейської солідарності» (6 депутатів), то їх політичних опонентів зі «Слуг народу» (10 депутатів). Іще до початку роботи ради внутрішні розбірки між «слугами» наводять на думку, що ця фракція навряд чи зможе зберегти монолітність.

Проте головний опонент Олександра Мамая на минулих виборах голови Полтавської ОТГ – кандидат від "Слуги народу" Сергій Іващенко – публічно запевнив, що на об’єднання із колишнім (та майбутнім) міським головою не піде.

Про це Іващенко написав у дописі на своїй сторінці у соціальній мережі «Facebook».

- Про себе можу сказати, в коаліції з Мамаєм я не буду. Таку ж саму думку висловили і члени нашої команди. Слава Богу у нас є потужні і принципові партнери, які так само не допускають собі кар’єрних компромісів «хоч з чортом лисим». Ми будемо діяти в інтересах міста та у відповідності зі своїми принципами та мораллю, - написав Сергій Іващенко.

Нагадаємо, якщо у раді не створять більшість навколо Олександра Мамая, якого 27-го листопада визнали офіційно обраним головою Полтавської ОТГ, то, цілком можливо, його опоненти знову зможуть зібрати "антимамаївську" коаліцію. Якщо їм вдасться знайти 28 голосів, то міському голові знову можуть висловити недовіру та усунути із посади. А Полтаву будуть чекати нові вибори.

Втім, про можливість подібного сценарію можна буде говорити вже після проведення перших сесійних засідань. Поки що ж цілком реальною є перспектива, що депутати не зберуться до кінця грудня і Полтава може увійти у новий 2021-ий рік без прийнятого бюджету.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Іващенко Сергій #Мамай Олександр #Полтава #об'єднання #Слуга народу #За майбутнє #коаліція
Оголошення
live comments feed...