• Головна
  • Під Полтавою два села у морози можуть опинитися без газопостачання: депутат міськради заявив по шантаж з боку «ПолтаваГазу»
20:25, 7 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Під Полтавою два села у морози можуть опинитися без газопостачання: депутат міськради заявив по шантаж з боку «ПолтаваГазу»

Під Полтавою два села у морози можуть опинитися без газопостачання: депутат міськради заявив по шантаж з боку «ПолтаваГазу»

Про відключення населених пунктів від газопостачання розповів народний депутат VIIта VIIIскликань Юрій Бублик. Він також надіслав на адресу редакції документи, які підтверджують припинення газопостачання до сіл Ковалівка та Залізничне із 8 грудня.

У листі, підписаному керівником Полтавського управління експлуатації газорозподільної системи Юрієм Самсонов, зокрема йдеться про те, що газопостачання відключають у зв’язку із проведенням ремонтних робіт, а відновлять тоді, коли власники будинків нададуть доступ до квартир, де знаходяться газові мережі та прилади.

У Ковалівській сільській раді на цей лист відповіли, назвавши проведення ремонтів із відключенням газу у морози - абсурдним.

Також у відповідь на лист "ПолтаваГазу" Юрій Бублик опублікував відкритого листа із застереженням. У ньому йдеться про те, що у випадку відключення газопостачання він обіцяє, що представники громади перекриють державні автомобільні та залізничні шляхи. Також у зверненні наголошує, що у час карантину ніхто не впускатиме у власні домівки представників «ПолтаваГазу».

Лист Юрій Бублик підписав як новообраний депутат Полтавської міської ради. Він дійсно є одним із трьох кандидатів від ВО "Свобода", які потраплять до новоутвореної ОТГ. Проте статус депутата набуде лише на першій сесії ради, яка, нагадаємо, поки що відкладається через затримку із оприлюдненням офіційних підсумків виборів у Полтаві.

Щодо ситуації із відключенням сіл та "ПолтаваГазом", то ми завтра проінформуємо вас про розвиток подій.

Раніше ми розповідали, що у цетрі Полтави будинок тиждень стоїть без газу.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #газ #відключення #мороз #Ковалвка #Залізничне #Бублик Юрій
Оголошення
live comments feed...