• Головна
  • Коронавірус забрав ще одного лікаря - у Полтаві помер відомий дитячий хірург
17:30, 4 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Коронавірус забрав ще одного лікаря - у Полтаві помер відомий дитячий хірург

Коронавірус забрав ще одного лікаря - у Полтаві помер відомий дитячий хірург

3 грудня 2020 року після боротьби з COVID-19, помер фундатор дитячої хірургічної служби в Полтавській області Володимир Семенович Долгополов.

Про це повідомили на кафедрі дитячої хірургії з травматологією та ортопедією УМСА.

Як повідомили на сторінці кафедри, Володимир Семенович народився в селі Нижня Кринка Харцизського району Донецької області. У 1950 році вступив до Донецького медичного інституту, який закінчив у 1956 році. Працював головним лікарем МСЧ шахти ім. Артема. У 1962 році зарахований в клінічну ординатуру, після закінчення якої направлений до Полтави завідувачем дитячого хірургічного відділення, яке очолював до 2000 року, одночасно був головним дитячим хірургом області.

Володимир Семенович вперше запровадив в області консервативне лікування інвагінації, хірургічні втручання при різноманітних вроджених вадах розвитку. Активний учасник багатьох з’їздів, конгресів та конференцій, Володимир Семенович відомий не лише на Полтавщині, а і в Україні. Виховав цілу когорту дитячих хірургів, які сьогодні працюють в різних куточках України. Серед його учнів кандидати та доктори медичних наук. Три кандидатські та одна докторська дисертація захищені на матеріалах відділення, яке він очолював, - повідомили на сторінці кафедри.


У 80-річному віці Володимир Семенович пішов на заслужений відпочинок.

Чудовий хірург, Вчитель, щира, уважна Людина, В.С.Долгополов його знання та багатий досвід були невичерпним джерелом для молодих колег. Колектив дитячої хірургії Полтавської області висловлює співчуття рідним та близьким, - додали у публікації.

Читайте також: "Полтава в чорному": помер відомий громадський діяч

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #полтава #лікар #смерть
Оголошення
live comments feed...