• Головна
  • Полтавським медзакладам подарували кисневих концентраторів на 10 млн грн
11:27, 3 грудня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавським медзакладам подарували кисневих концентраторів на 10 млн грн

Полтавським медзакладам подарували кисневих концентраторів на 10 млн грн

2 грудня "Нова пошта" передала медзакладам і фонду "Свої" 150 кисневих концентраторів на 10 млн грн.

Про це "Нова пошта" повідомила на своєму сайті.

100 апаратів передали трьом полтавським лікарням:

  • 30 апаратів отримала лікарня №3,
  • 50 – лікарня №4 
  • 20 – лікарня №5.

Ще 50 кисневих концентраторів передали до благодійного фонду "Свої" Лесі Литвинової. Фонд надаватиме у тимчасове користування апарати хворим з низькою сатурацією, які найбільше потребують допомоги. Концентратори доставлятимуться хворим Новою поштою безкоштовно, як і всі гуманітарні вантажі.

 "Вірус поширюється дуже швидко і ми розуміємо, що лише спільними зусиллями та всебічною допомогою медичним працівникам можна мінімізувати наслідки пандемії. З перших днів карантину Нова пошта приєдналася до протистояння з COVID-19. Ми робили й надалі робитимемо все від нас залежне, щоб "озброїти" наших лікарів сучасним обладнанням, від якого залежить життя хворих українців. Ми були й залишаємося поруч!" – наголосила Інна Поперешнюк.

"Ми дуже вдячні за вкрай необхідну допомогу від нашого партнера Нової пошти. Згодом до нашої клініки будуть госпіталізуватися хворі на коронавірус. Подача кисню є питанням життя і смерті пацієнтів у важкому стані, а кисневі концентратори дозволять нам рятувати людей", – відзначила директорка Полтавської клінічної лікарні №4 Лілія Погребняк.

"Є хворі, які не можуть потрапити до лікарні в принципі. Це люди, що прикуті хворобою до ліжка. Вони лікуються під наглядом сімейного лікаря й ми забезпечуємо їх киснем. Є хворі, які очікують на госпіталізацію, і вони теж отримують кисень під наглядом сімейного лікаря. Є люди, які виписуються з лікарні із низькою сатурацією, і киснева підтримка їм знадобиться протягом багатьох місяців або навіть всього життя. Завдяки цій підтримці компанії ми зможемо надати більше допомоги тим, кому вкрай потрібні кисневі концентратори", – розповідає директорка БФ "Свої"  Леся Литвинова.

Директорка Департаменту охорони здоров'я та соціального розвитку Полтави Вікторія Лоза повідомила на своїй сторінці у Фейсбук:

"Що сто концентраторів означають для пацієнтів? А те, що завдяки цій неоціненній допомозі ми маємо додаткові ліжка з кисневою підтримкою! Загалом ідеться про 200 ліжок з централізованим підключенням кисню і ще 100 ліжок – з кисневими концентраторами".

Читайте також: Минулої доби на Полтавщині виявили 635 нових випадків коронавірусу

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #нова пошта #кисневий концентратор #полтава #лікарня
Оголошення
live comments feed...