"Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко

"Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, Ярослава Фоніна

2 грудня містяни зібралися на акцію протесту щодо виправдального вироку для Наталії Саєнко, яка два роки тому зіткнулася на автівці з велосипедом Артема Левченка. Унаслідок ДТП хлопець впав в кому, а згодом помер.

На акцію зібралося небагато - близько 15 полтавців. Також були присутніми представники поліції діалогу і ЗМІ. 

"Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, фото-1 "Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, фото-2

Одна із організаторів акції,  волонтерка пані Олена, принесла з собою плакати із написами "Полтава не пробачить Н. Саєнко!", "Вбивця на волі", "Артем Левченко ти в нашому серці, пам'ятаємо!". Каже, що їх малювала її донька.

"Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, фото-3 "Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, фото-4 "Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, фото-5

"У нашій державі, напевно, є закон "чим більше грошей ти даси, тим краще закон буде діяти! Але не користь потерпілих", - висловилася пані Олена. Зауважила, що судове рішення несправедливе, оскільки, на її думку, Наталія Саєнко - винна. 

Також, як вважає пані Олена, прокурор не зробив нічого, що залежить від нього, аби допомогти потерпілій стороні. Саме тому акція відбувалася під стінами прокуратури - активісти планували поговорити з її представниками.

Проте зустрітися із керівництвом Полтавської обласної прокуратури не вдалося. Активістів не пропустили всередину будівлі.

"Полтава не пробачить Н. Саєнко!" - полтавці зібралися підтримати родину Левченко, фото-6

Як зауважила пані Олена, будуть і інші акції - волонтери та активісти робитимуть усе, аби довести справу до кінця. 

Нагадаємо, що 25 листопада у Октябрському районному суді Полтави оголосили вирок Наталії Саєнко, яка два роки тому збила 15-річного Артема Левченко.

Як зауважив суддя, за даними численних експериментів, а також тривалого розслідування, визначити, чи мала Наталія Саєнко можливість вчасно зупинитися, неможливо. Оскільки її точна швидкість руху так і не була встановлена, обвинувачення у русі зі швидкістю у 120 км/год розцінюють як надумане.

Артем Левченко створив аварійну ситуацію, оскільки він виїхав на дорогу із високою швидкістю і проти правил руху.

Суд вважає, що доводи про вчинення правопорушення Наталією Саєнко мають сумнівний характер, тому не можуть свідчити про її винуватість. Тому її визнано невинуватою у скоєнні правопорушення.

Усі арешти, накладені на обвинувачену, підлягають скасуванню. Посвідчення водія і закордонні паспорти повернуть.

Також усі судові витрати оплатить держава.

Позови щодо морального відшкодування родині Левченко суд лишив без розгляду.

Наталія Саєнко від коментарів відмовилася.

Проте Наталія Левченко висловилася, що рішення суду було передбачуване. Оскільки суд, на її думку, продажний.

Читайте також: Суд виправдав Наталію Саєнко: крапка у історії трагічного ДТП

саєнко левченко суд дтп прокуратура протест полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі