• Головна
  • «Україномовного контенту стало більше!» - екс-нардеп із Полтави згадав про річницю запровадження квот
19:00, 8 листопада 2020 р.

«Україномовного контенту стало більше!» - екс-нардеп із Полтави згадав про річницю запровадження квот

«Україномовного контенту стало більше!» - екс-нардеп із Полтави згадав про річницю запровадження  квот

Два роки тому, 8-го листопада 2018 року в Україні зробили черговий крок у запровадженні україномовних квот за Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки музичних творів державною мовою у програмах телерадіоорганізацій» (прийнятим іще 8 листопада 2016-го року). Після запровадження цього етапу у етерах радіостанцій зокрема мало звучати не менше 35 відсотків пісень українською мовою. А впродовж доби обсяг ведення передач державною мовою мав бути не меншим за 60 відсотків.

Про те, як змінилися етери радіо та програми телебачення до листопада 2020-го року написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України VII та VIII скликань Юрій Бублик.

- Сьогодні мені вдвічі радісніше, адже до набуття чинності запровадження україномовних квот та Закону про мову долучався і я як народний депутат України. А наразі я бачу, що все недаремно, бо в своїй країні слухаю новини і пісні, дивлюся передачі різних жанрів — і все українською! При цьому жодна радіостанція не закрилася, а нових чудових пісень українською мовою у всіх жанрах щодня стає більше. Оце дійсно перемога! – написав Бублик.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам історію українського скрипаля із Луганська, який грає у Полтавському симфонічному оркестрі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Україна #квоти #радіо #українська #етер #музика
Оголошення
live comments feed...