• Головна
  • Відкрився новий Центр сучасної офтальмології «Світогляд» в Полтаві
Новини компаній
16:00, 30 жовтня 2020 р.

Відкрився новий Центр сучасної офтальмології «Світогляд» в Полтаві

Новини компаній
Відкрився новий Центр сучасної офтальмології «Світогляд» в Полтаві, фото-1

Наші з вами очі такі різні: сірі, зелені, блакитні, карі, великі та не дуже. Саме очам під силу найкращим чином висловлювати всю палітру емоцій, котрі відчуває людина. Очі дають можливість скласти перші уявлення про людину й часом погляд може бути красномовнішим за будь-які слова. Погодьтеся, адже недарма говорять, що очі – це дзеркало душі.

Саме цей орган є дивовижним даром природи, по каналу зору якого кожна людина отримує до 90% інформації з навколишнього світу. Завдяки зору людині дана прекрасна можливість правильно орієнтуватися в просторі та сприймати у всій красі палітру колірних відтінків.

Правда, на превеликий жаль, у зв'язку з величезним навантаженням з тих чи інших причин нерідко трапляється так, що нашим з вами очам необхідна професійна допомога такого фахівця як офтальмотог Полтава.

Куди звернутися якщо терміново необхідна допомога?

Для того, щоб отримати якісну професійну допомогу лікаря офтальмолога достатньо всього лише відвідати новий Центр сучасної офтальмології «Світогляд», який відкрився в місті Полтава. Це спеціалізований медичний заклад, який володіє унікальними для України можливостями у вирішенні проблем зору. Іншими словами, це прогресивна офтальмологічна клініка нового покоління, де пацієнтам проводяться всі види діагностики та лікування хвороб очей.

Послуги, які можна отримати в Центрі сучасної офтальмології

У перелік послуг, що надаються провідними фахівцями центру «Світогляд» входять:

Повна діагностика.

На професійному рівні проводиться лікування катаракти або іншими словами помутніння кришталика. Єдиним способом лікування хвороби є хірургічний. До слова, процедура хірургічного видалення помутнілого кришталика називається екстракція катаракти, проходить безболісно, ​​тривалість операції близько 10 хв. Після видалення помутнілого кришталика, його замінюють на штучний. Більш детальну інформацію про процедуру завжди можна дізнатися безпосередньо у фахівців центру під час прийому.

На високому рівні проводяться операції з приводу проблем сітківки.

Займаються лікуванням:

  • патології макули;
  • відшарування сітківки;
  • діабетичної ретинопатії;
  • захворювань очей у дітей.

Крім того, проводиться лазерна коагуляція сітківки, введення препаратів в склоподібне тіло та багато інших послуг.

Якщо раптом людині необхідне лікування глаукоми, фахівці центру завжди готові провести діагностику та приступити до негайного лікування. Саме по собі захворювання перш за все пошкоджує нервові волокна зорового нерву. Підсумком хвороби, на жаль, є сліпота. Рання діагностика та виявлення допомагають контролювати й сповільнити прогресування захворювання.

Для того, щоб ознайомитися з процедурою та методами лікування глаукоми, запишіться на консультацію до лікаря-офтальмолога. Для цього оберіть один з найбільш зручних для вас способів:

  • перейдіть на офіційний інтернет-сайт центр сучасної офтальмології «Світогляд» і в правому верхньому куті заповніть форму «Запис на прийом»;
  • зателефонуйте по одному з номерів телефонів +38 (050) 405-20-00, +38 (097) 405-20-00;
  • напишіть на почту [email protected].

І потім, ласкаво просимо в центр, який знаходиться за адресою: м Полтава, вул. Геннадія Білліченка, 29Б.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...