За порушення прав дітей-інвалідів у Полтаві притягнуто до відповідальності 16 осіб

Працівники органів прокуратури міста Полтави перевірили, як в обласному центрі дотримуються прав дітей-інвалідів та дітей із вадами розвитку.

За результатами до уповноважених органів виконавчої влади та місцевого самоврядування було внесено 12 подань, а до дисциплінарної відповідальності притягнуто 16 осіб.

Як повыдоляэ прес-служба прокуратури м. Полтави, серед порушень виявлено неналежне оформлнння документів перевірок. Службами у справах дітей виконавчих комітетів районних у місті Полтаві рад не повною мірою виконуються вимоги законодавства щодо забезпечення надання дітям-інвалідам правового статусу дітей, позбавлених батьківського піклування, та стягнення аліментів на їх користь. Відсутність необхідної взаємодії служб з управлінням обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету міської ради, керівниками навчальних закладів міста з питань сприяння постановки на облік зазначеної категорії дітей, які не мають житла. Адже наразі ця взаємодія полягає лише в обміні загальними статистичними даними.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов