У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО)

У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом, Оксана Солопко

У Полтавському Сонячному парку з’явилася бронзова скульптура водопровідника з котом. Її відкриття пройшло 10-го жовтня в день змагань водоконалів. Скульптуру місту подарував «Полтававодоканал» на честь 120-річчя з дня заснування підприємства.

У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-1 У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-2 У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-3 У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-4

Під час відкриття скульптури розповіли, що це втілення міської легенди про надзвичайного кота, який став талісманом полтавського водоканалу. Згідно з легендою, коли 120 років тому збудували перший водогін у Полтаві, до працівників водоканалу постійно навідувався кіт. Пізніше вони помітили, що кіт допомагає знайти загублені речі - інструменти, гроші та веде власника до давно загублених речей. Кота назвали Найдою, але він не реагував на ім’я, тому його скоротили до Най. Надзвичайні здібності кота проявлялися все більше – згодом помітили, що він почав мирити людей, допомагати знайти свою «половинку» чи повернути втрачене кохання.

У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-5

Ініціатори встановлення скульптури сподіваються, що кіт приноситиме достаток і кохання всім, хто до нього торкатиметься.

У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-6 У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-7 У Полтаві нова скульптура: у Сонячному парку встановили водопровідника з котом (ФОТО), фото-8

Раніше ми писали, що у Полтаві на площі перед театром Гоголя влаштували змагання водоканалів (ФОТО)

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава скульптура Полтававодоканал
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі