Новини компаній
15:01, 9 жовтня 2020 р.

Як вибрати іграшку для дитини?

Новини компаній
Як вибрати іграшку для дитини?, фото-1

Пропозиція виробників іграшок величезна, спокуслива кольором та звуком. Завдяки такій широкій пропозиції легко розгубитися, і вибрати відповідну іграшку може бути надзвичайно складно. Сьогодні ви дізнаєтеся, які особливості повинна мати хороша іграшка.

Чому ви купуєте іграшку?

Вибір правильної іграшки для вашої дитини - це своєрідний процес. На початку потрібно врахувати мету придбання іграшки. Запитайте себе: чому ви купуємо дану іграшку для дитини - чи вона повинна зацікавити дитину, поки батьки зайняті, чи це має бути можливість для освіти, навчання та розвитку?

Розвиваюча гарна іграшка

Хороша іграшка - це та, що стимулює активність. Найкращі іграшки - це ті, які навчають та розвивають дитину за допомогою гри. Добре підібрана іграшка на сайті nukupi.comрозвиває логічне та просторове мислення, координацію, креативність, а також словесні навички. Чим простіша іграшка, тим більше вона стимулює до гри. Іграшки, які блищать, рухаються самі по собі, приваблюють дитину лише на мить і легко можуть приземлитися в кутку. Хороша іграшка відкриває перед дитиною багато можливостей, наприклад, дерев'яні блоки, які мають необмежену кількість компонувань.

Для кого ви купуєте іграшку?

Коли ви знаєте, для чого купуєте іграшку, ви повинні адаптувати її до віку та уподобань малюка. Що цікаво для немовляти, то не зацікавить дошкільника. Потрібно також пам’ятати, що деякі іграшки призначені для дітей певного віку, що легко перевірити за допомогою маркування на упаковці. Крім того, рівень складності повинен бути адаптований до віку дитини, для якої іграшка купується.

Немовля не може зосереджувати свою увагу на одному предметі, не завжди контролює свої рухи, і пізнає світ своїми почуттями. Тому слід вибирати іграшки з яскравими кольорами, які легко привернуть увагу малюка. Трохи старші діти, які можуть самостійно пересуватися, швидко перевірять довговічність своїх іграшок. З іншого боку, їхню увагу привернуть прості блоки та загадки. Важливо, щоб іграшки мали різну форму та фактуру. У цьому віці ви також повинні пам’ятати, що рано чи пізно іграшка опиниться в роті, тому важливо, з чого вона зроблена. Варто звернути увагу на природні та екологічні матеріали.

Безпека

Безпечна іграшка повинна бути ретельно виготовлена, без дефектів та небезпечних елементів. Вона повинна бути виготовлена з нетоксичних матеріалів. Тому екологічні іграшки - правильний вибір. Безпечні іграшки мають сертифікати, які легко перевірити в описі або на упаковці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...