Чи підтримують жителі Полтави владу у боротьбі проти «червоної» зони карантину? (ОПИТУВАННЯ)

Чи підтримують жителі Полтави владу у боротьбі проти «червоної» зони карантину?, Володимир Паршевлюк

Щодня у Полтаві виявляють десятки нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію COVID-19. Приміром, за минулу добу у 103 жителів міста підтвердили коронавірус. За такими темпами зростання показників захворюваності вже у понеділок, 12-го жовтня, Полтаву може чекати включення до «червоної» зони карантину. А це означатиме, що у місті заборонять роботу хостелів і турбаз; ресторанів, нічних клубів вночі; спортзалів, фітнес-центрів, припинять роботу громадського транспорту, відвідування закладів освіти тощо. Відповідне рішення щодо обмежень «червоної» зони приймають спільним рішенням державна та регіональна комісії ТЕБ та НС.

Проте навіть за зростання показників захворюваності обмеження «червоної» зони у Полтаві можуть не запровадити. Тому що нинішній очільник міста – в.о. міського голови Олександр Шамота – вже повідомив про те, що міська влада судитиметься із Кабміном аби визнати протизаконною урядову постанову №641 про встановлення карантинних обмежень.

-Профілактика та лікування захворілих — ось на чому мають зосередитись чиновники в столичних кабінетах. Бо закрити ціле місто на карантин і зняти з себе відповідальність — просто. А от хто відповідатиме перед сотнями людей, які втратили бізнес і робочі місця? Місцева влада, звісно. Тому для мене важливі передусім інтереси громади, а не чиновників, які заклали за рахунок виїмки з місцевих бюджетів 2 млрд грн на боротьбу з коронавірусом, а потім витратили їх на передвиборну побудову доріг і піар. Якби гроші спрямували на медикаменти та ШВЛи — в міському бюджеті зараз би не було діри в понад 70 млн грн», - заявив Шамота.

Нагадаємо, навесні в.о. міського голови мав протилежну позицію. Зокрема заперечував проти відкриття ринків Полтави через відповідну постанову Кабміну.

Питанню боротьби міської влади проти можливого запровадження «червоної» зони ми вирішили присвятити наше чергове опитування. Нам цікаво – як ставляться до цього читачі сайту 0532.ua. У опитуванні можна обрати три варіанти. Проголосувати «Так», якщо підтримуєте дії міської влади та вважаєте, що зараз важливіше зберегти бізнес, робочі місця та надходження до бюджету. Проголосувати «Ні», якщо вважаєте, що запровадження обмежень «червоної» зони дозволять зменшити темпи розповсюдження коронавірусу і, можливо, врятують комусь життя і здоров’я. Зрештою, проголосувати за третій варіант, якщо гадаєте, що дії міської влади «Це суто політичне рішення, а думати слід про життя людей».

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Коментарі