• Головна
  • Полтавські ринки залишаться закритими, доки у країні діють карантинні заходи – Шамота
11:35, 15 квітня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавські ринки залишаться закритими, доки у країні діють карантинні заходи – Шамота

Полтавські ринки залишаться закритими, доки у країні діють карантинні заходи – Шамота

Сьогодні під час пленарного засідання сесії міської ради окрім питань порядку денного обговорили актуальні проблеми життя міста. Зокрема, директорку  департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Вікторію Лозу попрохали роз’яснити ситуацію, що склалася у п’ятій міській лікарні, де масово звільнилися медичні сестри після того, як лікарню перевели у статус інфекційної. Вікторія Лоза пояснила ситуацію так:

« - Дійсно, у п’ятій лікарні відбулося звільнення середнього медичного персоналу. Кілька людей перейшли на роботу у інші заклади. Четверо мали інвалідність та є людьми похилого віку, тому вирішили звільнитися. Наразі вирішуємо питання по вакансіях» - каже Вікторія Лоза.

Також вона повідомила, що вже придбано 2 тисячі захисних костюмів для медиків, сім тисяч повинні прибути найближчим часом.

Секретаря міської ради Олександра Шамоту запитали чи не відкриють ринки у Полтаві, адже постанова кабміну цього не забороняє. Відповідь Шамоти була однозначною:

« - Ми маємо найменші показники захворюваності у країні. І ринки Полтави будуть закриті до тих пір, доки діють карантинні заходи в Україні. Адже всі ми розуміємо – на ринках буде скупчення людей, а отже уникнути інфікування не можливо».

Депутат Юрій Бойко запитав щодо можливості відкриття спеціалізованих магазинів насіннєвого та посадкового матеріалу, адже постанова Кабміну не забороняє їхню роботу, і він отримує дуже багато питань від полтавців - коли ці крамниці відкриють.  Втім, і на це питання відповідь була категоричною - вони поки що теж будуть зачинені.

Читайте також:

Як готують полтавські лікарні до прийому хворих на коронавірус

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вірус #ринок #карантин
Оголошення
live comments feed...