Понад півмільярда гривень перераховано митниками Полтавщини до Державної скарбниці з початку року

Перерахування у порівнянні з січнем та лютим 2013 року збільшилися на 111,6 млн. грн. або на 28,2%. До місцевого бюджету усіх рівнів митниками регіону направлено 291,3 тисячі гривень.

З початку року митницею оформлено майже 5 тис.шт. митних декларацій. Загальний обсяг експортно-імпортних операцій, здійснених підприємствами у полтавському регіоні склав 603,8 млн.дол.США, при цьому обсяг імпорту з початку року збільшився на 6,2%. Зовнішньоторговельне сальдо за 2 місяці 2013 рокупозитивне і складає +34,5 млн. дол. США.

Протягом звітного періоду  товари експортувалися до 62 країн світу. Основним ринком збуту товарів підприємствами, що здійснюють господарювання в зоні діяльності Полтавської митниці, є Росія – 45,4% від загального обсягу експорту. Збільшився експорт до Словаччини, Білорусі, Туркменістану, Литви, Азербайджану, Польщі, Грузії та Таджикистану, при цьому зменшились обсяги поставок до Австрії, Чехії та Казахстану.

Серед основних товарів, що експортувалися з початку року були залізничні вагони, залізорудні котуни, обладнання та механічні пристрої, тютюнові вироби, колеса до автомобілів та с/г техніки, технічний вуглець, електричні машини та обладнання, парафін нафтовий твердий гідроочищений. Спостерігається збільшення експорту олії соняшникової та спреду солодко-вершкового, сирних продуктів.

З початку року імпортні товари надійшли з 52 країн ближнього та дальнього зарубіжжя. На 44% збільшився імпорт товарів з Казахстану й становить 46,8 % від загального обсягу імпорту. Спостерігається збільшення імпорту з Росіі, Швейцарії, Німеччини, Білорусі, Японії, Франції, Нідерландів, Польщі та Великобританії. Зменшився імпорт зі Сполучених Штатів Америки, Південної Кореї та Китаю.

Структура імпорту з початку року наступна: нафтопродукти, обладнання та механічні пристрої, тютюнова сировина, чорні метали, частини залізничних вагонів, органічні хімічні сполуки, складові частини до легкових автомобілів, сигаретний та обідковий папір. Відмічається збільшення імпорту риби свіжомороженої, насіння соняшника, зерна кукурудзи та насіння зернових культур.

Незмінними лідерами як за кількістю переміщених через митний кордон України вантажів, так і за перерахуванням податків до Державного бюджету залишаються наступні підприємства Полтавської області: ПАТ «Укртатнафта»; ПАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»; ВАТ «Полтавській гірничозбагачувальний комбінат».

Прес-група Полтавської митниці,

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов