• Головна
  • Лінійні стоки Неро Інжинірінг - дуже корисна форма стоку поверхневих вод
Новини компаній
13:46, 3 жовтня 2020 р.

Лінійні стоки Неро Інжинірінг - дуже корисна форма стоку поверхневих вод

Новини компаній

Ці, здавалося б, прості на вигляд дренажі, є незамінним елементом будь-якої дороги. Призначення лінійного дренажу - поглинати дощову воду, що стікає по бруківці, щоб вона не накопичувалась на її поверхні. Крім того, вода природним чином витікає з тротуару, шукаючи найнижчий рівень землі, де вона накопичується під час сильних опадів або відлиги. Тому важливо правильно влаштувати систему лінійного дренажу, який запропонований на сайті https://nero.engineering/naruzhnye-resheniya/sistema-lineynogo-drenazha/під час будівництва конструкцій, схильних до накопичення води.

Лінійні стоки ви також можете зустріти у гаражах, автомобільних мийках, промислових та виробничих приміщеннях, парках, дитячих майданчиках, територіях навколо шкіл та, все частіше, у ванних кімнатах. Варто встановити лінійний дренаж перед в’їздом та входом у будинок.

У випадку ванних кімнат прості форми водовідведення стали модним аспектом замість звичайного душового піддону з пробкою. Вони дуже елегантні та стримані, додаючи ванній кімнаті естетичної цінності. Таке рішення у ванній - це велика зручність для людей з обмеженими можливостями, адже їм не потрібно долати бар’єр при вході в душ. Стіна, що відокремлює душ від решти поверхні ванної кімнати, може бути простою скляною стінкою або вкладишем, щоб вода могла легко піти в каналізацію і не розливатися по всій ванній. Хоча час прийому душу набагато коротший, ніж купання в ванній, миття душової кабіни - непросте завдання. Спочатку гладка та блискуча поверхня піддону для душу з часом стає сірою і не дуже привабливою.

Завдяки сучасним рішенням, місце, де ви можете приймати душ, стає більш гігієнічним, а лінійний дренаж вам дуже допомагає в цьому. Він кріпиться в підлозі, однак перед тим, як встановити його, ви повинні точно визначити, де він буде знаходитися, щоб плиточник міг виконати відповідну роботу.

Визначаючи каналізаційну систему, слід пам’ятати про лінійний дренаж. Для того щоб вода вільно стікала, слід зробити відповідний ухил до стоку, це має бути не менше 1%. Дуже важливим моментом при встановленні лінійного дренажного є вирівнювання дренажного лотка в будь-якому напрямку. Він оснащений спеціальними ніжками, які роблять вирівнювання дуже легким. Після правильного розташування елементів систему можна залити бетоном. Все слід ґрунтувати та заклеїти вологонепроникною фольгою. Потім укладаєте плитку для підлоги, пам’ятаючи про відповідний ухил, забезпечуючи належний злив води. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...