• Головна
  • Полтавська Державна аграрна академія не переходитиме на дистанційну форму навчання
11:00, 3 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавська Державна аграрна академія не переходитиме на дистанційну форму навчання

Полтавська Державна аграрна академія не переходитиме на дистанційну форму навчання

З понеділка Полтава у «помаранчевій» карантинній зоні. Відтак, місто має ввести певні обмеження, які стосуються і навчальних закладів.

Зокрема, відвідувати заклади освіти мають не більше, ніж 20 осіб. Але це не стосується дошкільної, загальної середньої, мистецької, позашкільної освіти. Тобто, школи, дитсадки продовжують працювати в звичайному режимі. А заклади вищої освіти (університети, інститути), перебуваючи у “помаранчевій” зоні, мають встановити певні обмеження. Про такі наміри вже заявили у Полтавській Аграрній академії :

« Шановні колеги, у зв'язку із входженням м. Полтави до "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки, освітній процес із 05 жовтня в Полтавській державній аграрній академії здійснюється з дотриманням усіх протиепідемічних заходів. Дистанційна форма не застосовується» - сказано у повідомленні.

Нагадаємо, на дистанційне навчання з понеділка переходить Полтавський університет економіки і торгівлі та Національний університет “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчання #карантин #студенти #Полтава
Оголошення
live comments feed...