• Головна
  • Студенти політехніки навчатимуться дистанційно до кінця жовтня
14:00, 2 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Студенти політехніки навчатимуться дистанційно до кінця жовтня

Студенти політехніки навчатимуться дистанційно до кінця жовтня

Через поширення коронавірусної інфекції, за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, Полтава переведена до «помаранчевої» зони. Нові обмеження діятимуть з 5 жовтня. Університет запроваджує превентивні міри і переводить освітній процес у дистанційний формат до кінця жовтня

Ректор Володимир Онищенко наголошує на тому, що адміністрація особливо переймається створенням безпечного середовища як для студентів, так і для співробітників університету.

« Кожного дня статистика оновлюється і в Полтаві стрімко збільшується кількість хворих – місто потрапило до «помаранчевої» зони, лікарні навіть розгортають додаткові ліжка. Тому краще зважитись на цей вимушений крок попри існуючу в університеті ефективну систему протиепідемічних заходів, ніж зайвий раз невиправдано наражатись на небезпеку» - сказано у повідомленні.

Відповідно до наказів по університету «заняття відбуватимуться згідно розкладу занять із використанням технологій дистанційного навчання, хмарних сервісів та відеоконференц-зв’язку.

Такий порядок організації навчального процесу діятиме до 31 жовтня 2020 року.

Публікація створена за матеріалами Медіа–центру Національного університету«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Нагадаємо вчора стало відомо, що на дистанційну форму навчання переходить Полтавський університет економіки і торгівлі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#політехніка #карантин #коронавірус
Оголошення
live comments feed...