Черговий антирекорд: На Полтавщині за добу 215 випадків коронавірусної інфекції. Троє людей померло

Черговий антирекорд: На Полтавщині за добу 215 випадків коронавірусної інфекції. Троє людей померло, Алла Широкова

На Полтавщині станом на 3 жовтня виявлено 215 випадків коронавірусу. Троє людей померли. Таку інформацію представляє система моніторингу РНБО.

ЗА даними Департаменту охорони здоров’я та соціального розвитку Полтавської міської ради у Полтаві зафіксовано 122 нових випадків COVID-19.

«З початку карантину підтверджено 1359 випадків та 416 мешканці міста успішно одужали.Продовжують лікування на стаціонарі -67, на амбулаторному -862. За час епідемії 14 людей померли.Наразі у місті 1033 особа із підозрою на коронавірусну інфекцію та 2860 —перебувають на самоізоляції (у тому числі: хворі на COVID-19, контактні з хворими, ті, що перебувають під підозрою).Зроблено ПЛР-тестів у місті — 10235» - сказано у повідомленні.

Черговий антирекорд: На Полтавщині за добу 215 випадків коронавірусної інфекції. Троє людей померло, фото-1

Рекордна кількість інфікованих і по Україні загалом - 4 661. Загалом за час пандемії кількість випадків коронавірусної хвороби сягнула 222 322 - повідомила Рада національної безпеки та оборони. Померли 4 353 людини, одужали – 98 737.

Нагадаємо, позавчора Полтава увійшла до помаранчевої карантинної зони.

Полтавсвька політехніка імені Юрія Кондратюка та ПУЕТ оголосили про перехід на дистанційну форму навчання. ПУЕТ - до 15 жовтня.Політехніка - до кінця нинішнього місяця.

Вчора ж секретар міської ради Олександр Шамота на брифінгу оглосив, що жодних додаткових обмежень у Полтаві вводити не будуть. " Я  проти закриття будь-яких підприємств та зупинки роботи міста. Якщо ми знову закриємо місто, то люди будуть масово звільнені з роботи. Другої зупинки роботи місто не переживе" - сказав Олександр Шамота.

коронавірус пандемія Полтава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі