АВСТРІЮ ЦІКАВИТЬ МАШИНОБУДУВАННЯ ТА СІЛЬСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО ПОЛТАВЩИНИ

Про це розповів торговий посол Австрії під час перебування в Полтаві

Сьогодні з діловим візитом до Полтавської облдержадміністрації завітав торговий посол Австрії Грегор Постль. Зустріч була призначена на 10:00, проте пан Посол запізнився приблизно на півгодини. Приймали австрійських гостей делегати від Полтавщини на чолі із заступником голови Полтавської ОДА Оленою Адамович.

Під час зустрічі обговорювалися запитання про співпрацю між австрійськими компаніями та нашим регіоном. Сам торговий посол Австрії Грегор Постль зазначив, що Полтавщина є одним із найпривабливіших регіонів України стосовно співпраці:

— У цьому році я вже другий раз — на Полтавщині. У січні вже був у Кременчуці. Зауважу, що Полтавщина є однією з найважливіших областей для торгівельних австро-українських відносин. Хороші стосунки з Полтавщиною склалися в австрійської фірми «Фюст». Вона отримує з боку Полтавської області велику кількість руди, а дочірнє підприємство цієї фірми працює в західній частині регіону у сфері сільського господарства. Ціль сьогоднішнього візиту — це укріплення та розширення відносин. До того ж ми бажаємо збільшити товарообіг.

Хоча Полтавщина невелика область, однак пан Посол зазначив, що бачить перспективи розвитку відносин у сфері сільського господарства, переробці с/г продукції, виробництва продовольчих товарів та машинобудування.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов