• Головна
  • Територія Полтавського військового аеродрому залишиться власністю Міністерства оборони, забудовувати її не будуть
16:00, 24 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Територія Полтавського військового аеродрому залишиться власністю Міністерства оборони, забудовувати її не будуть

Територія Полтавського військового аеродрому залишиться власністю Міністерства оборони, забудовувати її не будуть

Як ми вже розповідали, днями у Полтавській галереї мистецтв відбулася презентація та громадське обговорення проекту змін до Генерального плану Полтави. Серед інших питань говорили і про територію Полтавського військового аеродрому. Нагадаємо, раніше поставало питання, аби цю ділянку використати під забудову житлових будинків.

Втім, з огляду на військово-політичну ситуаціютериторію вирішено лишити у власності Міністерства оборони. За словами головного архітектора проєкту Тамари Шидловської, мова йде приблизно про тисячу гектарів землі.

Цей аспект секретар міської ради Олександр Шамота відзначив, як один з головних у оновленому Генеральному плані :

« - Щодо основних змін, які пропонуються – наприклад, те, що змінюється територія військового аеродрому, яка раніше пропонувалась під багатоповерхову та садибну житлову забудову. Зараз вона повертається до земель Міністерства оборони і таким чином, ми убезпечуємо цю землю від забудови і лишаємо аеродром у тому вигляді, яким він буде. Це, напевно, найбільша зміна, яка стосується генерального плану»- сказав Олександр Шамота.

Принагідно нагадаємо, ознайомитися з основним кресленням змін до генерального плану Полтави можна на сайті Полтавської міської ради або на першому поверсі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка по вул. Європейській,5. А свої пропозиції ви можете надіслати до 28 серпня.

Читайте також: Смарагдова мережа, велодоріжки, громадський простір - все це передбачає проєкт змін до Генерального плану Полтави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Генеральний план #Полтава #презентація
Оголошення
live comments feed...