ПОЛТАВЩИНА ВІДЗВІТУВАЛАСЯ ЗА РЕАЛІЗАЦІЮ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ЕКСТРЕНУ МЕДИЧНУ ДОПОМОГУ»

На днях заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль, директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської облдержадміністрації Віктор Лисак узяли участь у Всеукраїнській селекторній нараді. Її провів Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко.

Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова проаналізувала стан виконання Закону України «Про екстрену медичну допомогу» у кожному регіоні. Раїса Василівна дала доручення керівникам доопрацювати розроблені плани дій щодо реалізації Закону і довести їх до відома громадськості. Було також проаналізовано динаміку звернень громадян на урядову та регіональну «гарячі» телефонні лінії і виконання нормативів прибуття на виклик бригад екстреної медичної допомоги. Як повідомили у прес-центрі Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, під час засідання регіони, які своєчасно не отримали ліцензії на здійснення медичної практики та використання наркотичних засобів, були піддані різкій критиці.

Доповідаючи про реалізацію закону на теренах Полтавської області Олександр Коваль зазначив, що цього ж дня на сесії Полтавської обласної ради було прийнято рішення про виділення коштів на придбання 25 одиниць санітарного транспорту — автомобілів класу «В» і «С», та 1,2 мільйони гривень на проведення ремонтних робіт по створенню єдиної оперативно-диспетчерської служби. Як зазначили у прес-центрі Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, на даний момент триває активний процес передачі цілісних майнових комплексів станцій та відділень екстреної (швидкої) медичної допомоги із спільної власності територіальних громад районів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Полтавської області.

Одразу ж після завершення Всеукраїнської селекторної наради Олександр Коваль провів робочу нараду з фахівцями Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА, які відповідають за реалізацію Закону України «Про екстрену медичну допомогу» в області. Спеціалісти отримали доручення щодо ефективної реалізації обласного плану дій щодо реалізації вищезгаданого Закону у визначені терміни.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов