• Головна
  • Визначили дати, коли українські школярі завершать навчальний рік і отримають свідоцтва
16:00, 27 червня 2020 р.
Надійне джерело

Визначили дати, коли українські школярі завершать навчальний рік і отримають свідоцтва

Визначили дати, коли українські школярі завершать навчальний рік і отримають свідоцтва

Школярі проміжних класів мають завершити навчальний рік до 1 липня, 11-х класів — до 31 серпня, а учні закладів профосвіти — до 31 липня. Такі строки завершення навчального року у школах та профтехах визначили 25 червня 2020 року під час засідання Уряду в Києві.

«Цього року випускники шкіл і профтехів, які отримують свідоцтва про повну загальну середню освіту, звільняються від ДПА, але мають право її складати за власним бажанням, зокрема у формі ЗНО. Цим рішенням ми впорядкували етапи завершення навчального року, передбачивши час на складання тестів і занесення оцінок за них у свідоцтва як ДПА. Крім того, випускники закладів профосвіти, які також виявили бажання скласти ДПА у формі ЗНО, зможуть своєчасно отримати свідоцтво і диплом», — зазначила заступниця міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Нагадуємо, стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, яка триватиме до 17 липня. Далі відбудеться додаткова сесія — з 24 липня до 10 серпня. Саме через строки додаткової сесії випускники шкіл завершать навчальний рік останніми — впродовж 10 днів після визначення результатів, але не пізніше 31 серпня.

Зміни в термінах завершення навчального року та видачі свідоцтв про повну загальну середню освіту відбулися через запровадження заходів, спрямованих на протидію поширенню COVID-19.

Також стихійне лихо внаслідок повені в Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Чернівецькій областях є підставою для участі в додатковій сесії ЗНО.

Раніше ми писали Як випускникам цьогоріч отримати атестат: покрокова інструкція

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram  https://t.me/polltava0532ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#учні #школярі #освіта #дати #навчання
Останні новини
Оголошення
live comments feed...