• Головна
  • Як випускникам цьогоріч отримати атестат: покрокова інструкція
14:00, 24 червня 2020 р.
Надійне джерело

Як випускникам цьогоріч отримати атестат: покрокова інструкція

Як випускникам цьогоріч отримати атестат: покрокова інструкція

Випускникам, які не бажають складати державну підсумкову атестацію, видадуть атестати із записом «звільнений(а)» у відповідній графі. Це стало можливим після скасування в Україні обов’язкової ДПА через карантин.

Процедуру видачі учням свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти і додатків до них роз’яснили в пресцентрі Міносвіти.

Як діяти випускниками, які хочуть пройти ДПА

Керівники закладів загальної середньої та професійної освіти повинні створити реєстр учнів, які бажають пройти ДПА. Ці випускники отримають свідоцтва про здобуття освіти і додатки до них на основі результатів зовнішнього незалежного оцінювання або випробування в закладі освіти.

Тим, хто бажає пройти ДПА, потрібно подати заяву на підтвердження. Заява має бути від повнолітніх учнів або від одного з батьків чи інших законних представників неповнолітнього.

Таку заяву можна подати до закладу особисто або надіслати скан-копію електронною поштою. Кінцевий термін і спосіб подання заяви визначає заклад освіти.

Для випускників, які бажають пройти ДПА у формі ЗНО, закладам необхідно:

організувати підвезення школярів до пунктів тестування;

після отримання від УЦОЯО результатів ДПА в формі ЗНО видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, зазначивши результати у відповідній графі бланка додатка.

Для випускників, які хочуть пройти ДПА у закладі освіти, закладам необхідно:

перевірити наявність права проходити ДПА саме в закладі освіти згідно з Порядком проведення ДПА;

організувати ДПА в письмовій формі за завданнями та у строки, затверджені керівником закладу освіти, але не пізніше закінчення навчального року;

після проходження ДПА видати свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти із зазначенням результатів ДПА у відповідній графі бланка додатка.

Раніше ми писали Епідеміологічна ситуація дає змогу провести ЗНО 25 червня — 17 липня

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #навчання #ЗНО
Оголошення
live comments feed...