• Головна
  • Лікар з Полтави застосовує методику лікування, яку винайшли швейцарські та німецькі вчені
14:00, 21 червня 2020 р.
Надійне джерело

Лікар з Полтави застосовує методику лікування, яку винайшли швейцарські та німецькі вчені

Лікар з Полтави застосовує методику лікування, яку винайшли швейцарські та німецькі вчені

Ударно-хвильова терапія (УХТ)  – це досить «молода» методика терапевтичного впливу акустичними хвилями на окремі ділянки тіла (тканини) з метою досягнення лікувального ефекту при різних патологіях. УХТ була розроблена та впроваджена в практику швейцарськими та німецькими спеціалістами. Вона бере свій початок із 80-х років минулого століття. Першочергово ця процедура використовувалася для дроблення каменів в нирках і мала назву «літотрипсія».

Проте потім у медичній практиці почали активно застосовувати розфокусовані ударні хвилі при лікуванні багатьох інших недуг, зокрема при хворобах опорно-рухового апарату. Перші спостереження та клінічні випробування пройшли у інституті спортивної медицини у місті Франкфурт – на - Майні. І першими пацієнтами були саме спортсмени. Потім цей вид терапії почав ширитися світом і 2000 році його стали практикувати в Україні. Методика сприяє:

- поліпшенню мікроциркуляції крові в тканинах;

- зменшенню гіпертонусу (розслаблює м'язи);

- усуненню больового синдрому;

- руйнуванню сольових відкладень і кальцинатів.

У Полтаві методику УХТ застосовує лікар Віктор Курило:

« - Ударно - хвильовою терапією займаємся вже сім з половиною років. Маємо на сьогодні три апарати - увесь спектр ударний хвиль, наявний у сучасній медицині. Виробник нашого обладнання – швейцарська фірма, котра є світовим лідером передових у розробці УХТ технологій.  Механізм впливу хвиль на організм схематично можна змалювати так: під впливом хвилі на зміні щільності тканин виробляються дрібні кульки повітря. І під їхньою дією руйнуються відкладення солей, далі солі розсмоктуються і виводяться.

Другий фактор – під дією хвиль у тканинах утворюється окис азоту, від якого, у свою чергу, розширюються судини внаслідок цього на місці впливу кровообіг покращується. Жодні медикаменти не дадуть такого ефекту. Ну і третій фактор покращуються обмінні процеси, регенарація, відновлюються тканини і так далі» - пояснює  Віктор Курило.

Процедури УХТ корисні при травмах, неврологічних недугах,деяких стоматологічних патологіях, артрозах, застосовують їх в естетичній медицині – при боротьбі зцелюлітом,розгладжуванні зморшок, в урології та багато іншого. Звісно, лікуванню передує співбесіда та огляд лікаря:

« - Ми просимо принести усі наявні результати обстежень та історію хвороби. Деякі недуги не піддаються лікуванню – ми про це кажемо відверто і нікого не вводимо в оману. Скажімо, за моїми спостереженнями УХТ не ефективна при ревматоїдному артриті» - говорить Віктор Курило .

Є також інші протипоказання. Серед них зокрема:

  • онкологічні захворювання,
  • наявність гострих інфекцій,
  • підвищена ламкість кровоносних судин,
  • хвороби крові (гемофілія),
  • вагітність

Віктор Курило продовжує:

« - Якщо ми вже починаємо лікування, також попереджаю пацієнта, що ефект від УХТ може бути відтермінований. (Особливо, якщо випадок задавнений). Максимальний ефект, процес відновлення триває 2 – 4 місяці, а за моїми спостереженнями навіть і до півроку. Прошу пацієнтів поберегтися в цей період, від цього залежить ефективність лікування. Чим скоріше ви до нас прийдете – тим швидше допоможемо. Буває, що курс доводиться повторювати. Але в будь – якому випадку, все це вирішуємо при особистій зустрічі. Так що будь ласка, приходьте, раді будемо допомогти!»

Кабінет ударно – хвильової терапії знаходиться за адресою: місто Полтава, вул . Котляревского 1/27 каб 330

Контактні телефони : 0956334096 0965289107

Читайте також про нові методики, які застосовують у третій лікарні Полтави

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#лікарні #медицина #пацієнти

Коментарі

Оголошення
live comments feed...