• Головна
  • Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії
11:15, 12 червня 2020 р.
Надійне джерело

Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії

Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії

Як і було заплановано, о десятій ранку стартувало  пленарне засідання тридцять четвертої сесії міської ради сьомого скликання. З сорока двох депутатів на сесію прибули 23. « - Депутати , які не прибули на сесію відсутні у залі засідань через поважні причини» - прокоментував секретар Олександр Шамота. Також на сесію запросили народну депутатку Марину Бардіну.

Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії, фото-1
Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії, фото-2

Цього разу через карантин кількість людей у залі була обмежена, однак традиційні виступи полтавців відбулися. Зокрема, полтавець , котрий поживає у авіа містечку, порушив питання щодо забудови дитячого спортмайданчика у його мікрорайоні. На що Олександр Шамота запевнив – питання знято з порядку денного після громадських слухань.

Наливайко Любоввиступила від імені потерпілих забудовників будинку по Боровиковського, 11. Подякувала за те, що вирішено питання про будівництво нового будинку по вулиці Горобця і прохала внести правки у проект рішення .

Володимир Щербак – викладач фізкультури у Полтавській школі 21. Вже не вперше порушив питання щодо стану спортмайданчиків у полтавських навчальних закладах. Багато з них покриті звичайним гран відсівом. Діти можуть серйозно травмуватися . Секретар міської ради Олександр Шамота відповів, що одразу не можливо облаштувати всі майданчики, але робота йде, питання зрушили з мертвої точки.

Михайло ДугінПорушив питання щодо можливої забудови ділянки, на якій розташований кінотеатр « Алмаз». Адже власник ділянки має плани збудувати там житловий будинок. « Жителі мікрорайону проти забудови! Адже там навіть не достатня кількість мереж каналізації, водопостачання тощо» - наголосив Михайло Дугін. Пізніше депутат Юліан Матвічук оголосив що це питання знімається з порядку денного. 

Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії, фото-3

Звісно, не обійшлося без традиційного виступу Марії Бикової . Традиційно ж вона піддала гострій критиці діяльність депутатів В. Корчаки та А. Матковського. За словами пані Марії, Корчака навіть подав на неї в суд.

Про що полтавці прохали депутатів під час сьогоднішньої сесії, фото-4

Народна депутатка Марина Бардіна порушила питання про відродження Кадетського корпусу, розвиток туризму та створення позитивного туристичного іміджу Полтави.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сесія #питаня #порядок денний
Оголошення
live comments feed...