• Головна
  • Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом
17:30, 10 вересня 2019 р.
Надійне джерело

Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом

Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом

Епопея з ошуканими інвесторами з довгобуду на бульварі Боровиковського, 11триває. Історія бере початок у 2007 році. Тоді інвестори почали зводити новий житловий будинок і внесли оплату за квартири. Дім повинні були здати в експлуатацію у 2007 році. Втім, звели лише два поверхи. Після цього процес будівництва спочатку загальмувався а потім зовсім зупинився. За версією забудовника – через брак коштів. Відтоді роботи не поновили.

« - Загалом ми перевели до фонду фінансування «Полтавабудінвест» 17 млн грн. Загальна вартість становила 30 млн. ( Це за тодішнім курсом) . Планувалося, що буде здано у експлуатацію будинок на 3 під’їзди (112 квартир). Із цієї кількості 80 квартир було продано. Але все припинилося. Паралельно з нашим , велося будівництво схожого будинку, там давно живуть люди. А наші кошти «розфукали». На місці нашого довгобуду – страшні зарості , це загроза всьому мікрорайону. Десять років ідуть суди. Ми виграли суди. Виграли апеляційні суди. Чекаємо нового прокурора. У нас складається враження, що розгляд справи затягують, аби термін давності пройшов. Сама я вклала в те будівництво 150 тисяч гривень. Хотіла придбати однокімнатну квартиру. За роки наших поневірянь, дванадцять інвесторів померло, кілька людей жили соціальних закладах, бо останні кошти вклали у будівництво. Ось така ситуація на даний момент» - розповіла голова ініціативної групи Любов Наливайко.

Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом, фото-1

Під час зустрічі , що відбулася сьогодні у Полтавській міській раді, справа, нарешті, зрушила з мертвої точки. На засіданні були присутні перший заступник міського голови Ігор Федій, начальники управлінь, представники фракцій. За попередніми даними, проблему готовий вирішити Сергій Іващенко, директор будівельної компанії «КВП». Щоправда, сам забудовник не зміг бути на засіданні з огляду на перебування за кордоном.

Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом, фото-2

« - Сергій Іващенко погоджується і взяти вирішення цього питання на себе, організувавши все юридично грамотно. Тобто викупити майнові права, збудувати будинок і надати квартири потерпілим. Для цього, щоб йому було економічно-вигідно, він просить надати йому земельну ділянку для того, щоб він побудував ще будинок. Це нормальна практика, подібні прецеденти є, це був би вихід для всих, сподіваємося, що у представників міської влади буде на це політична воля, якої досі ми не спостерігали - каже уповноважений представник інвесторів Ярослава Ребрик.

Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом, фото-3

« - Політична воля є. Ми докладемо усих зусиль, аби вже за нашої каденції питання вирішилося. Ми розуміємо, що це проблема не тільки ваша. Це проблема всієї Полтави» - запевняє голова фракції Полтавської міської організації ВО «Батьківщина» Олег Бєлоножко. До його слів приєднався і «свободівець» Юліан Матвійчук.

Ошуканим інвесторам з Полтави обіцяють вирішити проблему найближчим часом, фото-4

« - Вас підтримують всі фракції міської ради, тому обіцяємо, що вирішимо питання, вже цієї п’ятниці відбудеться чергова зустріч, обов’язково має бути присутнім хтось з боку потенційного забудовника, аби розмова була більш предметною» - говорить голова комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля Олександр Кисільов.

Раніше ми розповідали Перерахунок пенсій. Хто отримає надбавку?

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#інвестори #довгобуд #зустріч
Оголошення
live comments feed...