• Головна
  • Спорт у пост-карантині: чому спорожніли фітнес-зали у Полтаві?
13:00, 10 червня 2020 р.
Надійне джерело

Спорт у пост-карантині: чому спорожніли фітнес-зали у Полтаві?

 Спорт у пост-карантині: чому спорожніли фітнес-зали у Полтаві?

Про роботу після двох місяців жорсткого карантину нам розповіла власник і директор фітнес-клубу «Резонанс» Марія Гунченко.

 Спорт у пост-карантині: чому спорожніли фітнес-зали у Полтаві?, фото-1

Зміщений сезон

Ми закрилися у пік сезону – у березні. Тоді багато людей традиційно придбали абонементи до літа. Зазвичай, усі планують набрати форму до початку червня. Коли почався карантин, ми усі абонементи заморозили. Тому зараз люди змушені ходити до залу у незвичний для себе сезон. Зазвичай, у червні-липні ми зменшуємо групові програми. Зараз – навпаки. Через обмеження кількості людей, які можуть займатися одночасно, ми зараз збільшуємо кількість груп.

Як змінив роботу карантин?

Карантинні обмеження та вимоги дуже ускладнили роботу. Ми змушені були перепланувати приміщення – розширили зону кардіо. Для цього довелося зносити одну зі стін. Групові програми перенесли до іншого приміщення, у якому є вікно та відповідна вентиляція. Після кожної групової програми проводимо вологеприбирання, кожні дві години обробляємо дезінфекторами усі поверхні.

Найскладніше зараз дівчатам-адміністраторам – вони цілий день працюють у масках та рукавичках.

Тренери одягають маски, але не рукавички – із них можуть вислизнути штанги чи гантелі.

Для відвідувачів теж дещо змінилося. У душових працюють по одній кабінці. У роздягальні ми видаємо ключі не у кожну, а через дві шафки. Не видаємо рушників та воду, як це було раніше.

Як змінилася відвідуваність?

Після пом’якшення карантину – ми суттєво знизили ціни, майже удвічі. Розробили спеціальні пропозиції, акції. Проте – нових людей фактично немає. Гадаю, вони, можливо, і хотіли б займатися, але у них елементарно немає грошей. Два місяці карантину навчили людей відмовлятися від потреб, які не є життєво необхідними. Проте ми однак робимо усе, щоб люди повернулися в зал.

А що – у інших?

У інших залах Полтави ситуація схожа: після послаблення умов карантину значна частина клієнтів не повернулися до занять.

-Ситуація не надто гарна. Зараз ходить менше половини людей від тієї кількості, яка була, приміром, минулого року. Є певні незручності для відвідувачів. Потрібно телефонувати зранку, щоб записатися на групове заняття, не усі встигають, через це нервують. У жорстку фазу карантину ми безкоштовно проводили онлайн-заняття, щоб люди могли підтримувати форму. Зараз людей у залі не дуже багато. Сподіваюсь, що ситуація зміниться після 22-го, коли ми зможемо працювати на повну, - говорить Олександр Рагулін, директор спортивного клубу «Олімп».

Нагадаємо, у рамках пом’якшення карантинних обмежувальних заходів в Україні із 1 червня дозволили роботу спорткомплексів та фітнес-залів.

Раніше полтавські спортсмени та тренери мітингували під стінами Полтавської міської ради, вимагаючи відкрити зали.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #зали #фітнес #тренування #карантин #зміни
Оголошення
live comments feed...