• Головна
  • У Полтаві спортсмени та тренери вимагали відкрити фітнес-клуби та спортзали. Влада попрохала почекати
18:50, 19 травня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві спортсмени та тренери вимагали відкрити фітнес-клуби та спортзали. Влада попрохала почекати

У Полтаві спортсмени та тренери вимагали відкрити фітнес-клуби та спортзали. Влада попрохала почекати

19 травня під стінами Полтавської міської ради влаштували акцію за відкриття у місті фітнес-клубів та спортивних залів. Захистити своє право на тренування вийшли спортсмени, аматори та тренери. Вони звернулися до влади міста із проханням вже із 22 травня дозволити відкрити зали для тренувань.

Перед акцію у «Фейсбук» оприлюднили текст звернення до Премєр-міністра України Дениса Шмигаля. У ньому прохали дозволу на відкриття залів. У своє чергу спортсмени та тренери зобов’язуються дотримуватися умов протиепідеміологічної безпеки. Лист підписали представники більше 20 спортклубів Полтави.

Секретар міської ради Олександр Шамота у відповідь на звернення пояснив, що міська влада не має повноважень для надання подібних дозволів. Адже вказівки з поновлення роботи спортивних закладів може надати лише Кабмін.

— За попередніми розрахунками, Кабмін має ухвалити наступний етап пом'якшення обмежувальних заходів, який розпочнеться із 22 травня. Відповідно, згідно із прийнятою постановою, ми зможемо розробити алгоритм відкриття і наступного функціонування закладів фізичної культури і спорту у Полтаві, щоб і надалі зберегти позитивну динаміку у боротьбі із COVID-19 у місті. Доки ця постанова не буде прийнята та опублікована на сайті Кабміну — ми не можемо самостійно прийняти жодних рішучих дій щодо цього питання. Але заклади вже можуть готуватися до відновлення роботи, — зауважив Олександр Шамота.

Раніше ми розповідали про нашу читачку, якій несподівано "розморозили" абонемент у фітнес-клубі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

#Полтава #зали #фітнес #відкриття #акція #місто
Оголошення
live comments feed...