• Головна
  • У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО)
14:15, 4 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО)

У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО)

Останнім часом погода не радувала полтавців теплом, а тільки проливними дощами. Але зовсім скоро ситуація зміниться – на вихідні синоптики обіцяють літню спеку. Сьогодні ж у Полтаві, незважаючи на ще діючий карантин та коронавірус, згідно рішення комітету Полтавської міської ради, офіційно відкрили купальний сезон, який триватиме до 15 вересня 2020 року.

Начальник "Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради" Євгеній Савчук розповідає:

- З сьогоднішнього дня працюємо у штатному посиленому режимі – з 9:00 до 21:00 п’ять осіб перебуватимуть на чергуванні. На Центральному пляжі № 3 чергуватиме медик та три рятувальника. Через гучномовець будемо попереджати відвідувачів, аби не запливали за буйки. Також будемо слідкувати, аби відпочиваючі дотримувалися рекомендацій МОЗ - дистанції в 2 м. та перебували групами не більше трьох осіб. Буде здійснюватися патрулювання по акваторії в межах річки Ворскли. Це складає 34 км. У минулому році усі пляжі були підготовлені ще до 1 травня, але зараз через коронавірус цей процес тривав довше. Але все рівно до 31 травня усі місця масового відпочинку людей були готові та розчищені. Зараз вони приведені в належний стан і повністю готові до прийому полтавців. Прибране усі сміття, так що можна навіть пірнати. Обладнанням ми забезпечені на 100 %. Маємо новий катер та двигуни. Особовим складом забезпечені на 80 %. Є вакантні посади водолаза та матроса-рятівника. Але така нестача кадрів ніяк не позначиться на роботі комунального підприємства.

У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-1
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-2
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-3
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-4
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-5
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-6
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-7
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-8

Євгеній Савчук продовжує:

- Звісно, у зв’язку з коронавірусом, виникають складнощі. Зараз багато підприємців ще не визначилися з тим, чи будуть проводити свою діяльність у цьому році. Гадаю, що деякі підприємці зовсім не відкриються цього року, адже пандемія внесла свої корективи у роботу. У минулому році було укладено 11 договорів, а зараз ми маємо тільки 6. Тобто поки що працюватимуть тільки шість зон масового відпочинку з одинадцяти. Все інше залишається під питанням, адже 4 підприємці ще не визначились чи вести свою діяльність цього року через пандемію.

За словами Євгенія Савчука, у цьому році точно працюватимуть такі пляжі, як: “Чуб”, “Кропивка”, “Центральний або №3” та “Подільський”. Робота інших поки що залишається під питанням, але це не завадить полтавцям та гостям нашого міста комфортно відпочити.

Євген Савчук зазначив, що температура води, станом на ранок 4 червня - поки що тільки 16 градусів та зауважив, що комфортною для купання є температура вище 20.

- Працюю водолазом уже 6-й рік. У цьому році обстежували водойму з 15 травня по 1 червня, - розповідає водолаз 2-го класу 3-ї групи спеціалізації "Рятувально-водолазної служби Полтавської міської ради" Михайло Білаш.

У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-13
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-14
У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-15

За словами Михайла, зараз усі пляжі обстежені та повністю готові до прийому відпочиваючих.

У Полтаві відкрили пляжний сезон (ФОТО), фото-16

Раніше ми писали Без людних весіль та банкетів: від завтра заклади харчування працюватимуть за новими правилами

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #пляжі
Оголошення
live comments feed...