• Головна
  • Як українські школярі здаватимуть ЗНО?
10:00, 30 травня 2020 р.
Надійне джерело

Як українські школярі здаватимуть ЗНО?

Як українські школярі здаватимуть ЗНО?

В Україні в цьому році майбутні абітурієнти здаватимуть зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) у масках. Сидіти в них учні повинні протягом всього тестування, повідомила заступник директора Українського центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко в прямому ефірі «Сніданку 1+1».

За її словами, учні можуть знімати маски, щоб їх змінити. Але, бути в аудиторії під час тестування без маски заборонено. ЗНО в цьому році проходитиме з 25 червня по 17 липня.

Крім масок, дітей проситимуть дотримуватися соціальної дистанції, а при вході на тестування у кожного виміряють температуру тіла. У зв’язку з такими нововведеннями був збільшений і термін допуску в пункт пропуску на тестування.

«Раніше абітурієнти мали приблизно 30-35 хвилин для того, щоб пройти всі процедури. В цьому році ми збільшили цей час і він триватиме годину», - пояснила Тетяна Вакуленко.

Ще кожному учаснику тестування у пропуску напишуть маленький часовий проміжок, коли варто заходити в пункт тестування.

«Всіх учасників поділять на невеликі групи і вони будуть заходити у свій встановлений час», - розповіла Вакуленко.

Дозволять дітям приносити з собою воду. Загалом рекомендують також брати індивідуальні санітайзері, а також сухі серветки. Останнє необхідно, щоб в разі чхання учень міг собі допомогти.

Раніше ми писали Як святкуватимуть випускні полтавські школярі?

#ЗНО #учні #навчання #правила
Оголошення
live comments feed...